Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lusta vagyok élni. Várjak egy...

Lusta vagyok élni. Várjak egy tesznye emberré?

Figyelt kérdés

Nekem má nincs kedvem az emberekkel jópofizni,nincs kedvem tanulni,nincs kedvem a baszogatást hallgatni,nincs kedvem visszamenni holnap a kollégiumba,nincs kedvem ÉLNI... Unom már ezt az egészet,mér nem hagynak békén,legszivesebben beköltöznék egy erdőbe,ahol nincs senki és semmi,és nem csinálnék semmit,sz*rnám le a tanulást,meg a vizsgákat meg a rohadt ZH-kat,meg...

Szóval szerintem mindenki utálja az ilyen tesznye lusta nyavalygó embereket,akkor már inkább nem lenne szerencsés "más módon" hagyni itt ezt a sz*rt??Akkor lenne IGAZÁN vége mindennek,de jó lenne!!!


2009. dec. 6. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el az összes ember utálja a többi parasztot,nem szeret tanulni,a kollégiumot is. De meg kell tlaálni azokat a dolgokat amik miatt szép az élet,amugy hha nem iyg állsz hozzá,akkro rájösz hogy nem olyan szörnyü ez az egész. És jobb hangulatban sokkal gyorsabban telik az idő is.
2009. dec. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak olyan időszakaim, amikor ez az érzés felerősödik bennem. Nem szeretem ezt a világot, amiben jelenleg élek. Főleg, hogy a szüleim olyan iskolába írattak, ami szerintük hasznomra válik- csak épp engem nem érdekel... de ez van. Már csak 1 év és végre meghozthatom a saját döntésem... Próbálj meg saját döntéseket hozni, attól talán jobban fogod érezni magad, vagy csináld azt amit én: próbálj meg írni, legyél te a főszereplő egy olyan történetben, amelynek világában jól érzed magad. Ebbe menekülhetsz akkor, amikor már úgy érzed elpattan a húr. Viszont vigyázni kell, nehogy túlságosan beleéld magad. Mert az élettel is törődni kell. Én már közel 4 éve élek így, és így elviselhetőbb a számomra eddig még értelmetlennek tűnő élet.
2009. dec. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
H@lyék mindenhol vannak sajnos,ne tedd meg nekik az a szivességet,hogy végzel magaddal..,nézz át rajtuk,sz@rjál magasról a fejükre!!Ez most egy kis holtpont de próbálj meg túllendülni ezen!Sok erőt és kitartást kivánok;)
2009. dec. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

így érzek én is

21/f

2009. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem így december elején (azaz a vizsgaidőszak közeledtével) minden 2. egyetemista pont ugyanígy érez, nekem is kivan a tököm az egésszel...
2009. dec. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Én is gyakran így vagyok vele, de van egy zeneszám ami visszahozza az éltekedvem. Remélem neked is segít:


Sixx:A.M.- Life is beutiful (az élet gyönyörű)


http://www.youtube.com/watch?v=qPzXBh38h6Q


Idézek belőle:


"Nem léphetsz ki, míg nem próbáltad

Nem élhetsz, míg nem tudsz meghalni

Nem tanulhatod meg elmondani az igazat

Amíg nem tanulsz meg hazudni

Nem lélegezhetsz, míg meg nem fulladsz

Nevetned kell, mikor maga vagy a vicc

Semmi se olyan, mint egy temetés, hogy érezzem élek!


Csak nyisd ki a szemed

Csak nyisd ki a szemed

És lásd az élet gyönyörű.

Esküszöl életdre,

Hogy senki sem fog sírni a temetésemen?"


(kicsit értelmetlen a szövege maygarul, de nagy hatással van az emberre :D

2009. dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is sokszor éreztem így, de mindíg bíztam benne, hogy valami majd túljuttat ezen a holtponton. Végül az antidepresszánsok és egy jó pszichiáter segített. Nem szégyen prfesszionális segítséget kérni ilyen helyzetben. Ráadásul az egyetemeknek szokott lenni pszichológusa aki ingyenesen foglalkozik veled. Érdemes kihasználni mert amúgy alkalmanként 10.000 ft körül is lehet egy kezelés.
2009. dec. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, nekem is van ilyen gondolatom, nem is ritkán!Most nem fogom leírni ide részletesen, mert nem szeretném ha bárki is rájönne kilétemre!A lényeg az h engem is mindenki piszkál, mindenki kihasznál és cserben hagynak.Tehát én is gondoltam már öngyilkosságra, de rájöttem h ez nem megoldás!Élni kell a mának és el kell felejteni ami volt, mert az már csak a múlt!Tehát te is és mindenki, akinek gondjai vannak, próbáljátok élni az életet és mindent a lehető legjobban csinálni!
2010. jan. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szívemből beszéltél, testvér. ajánlom csinálj valamit amit igazán élvezel, pl. zene, film, könyv, valami hobby, és akkor van értelme élni. A suttyókat meg szard már le. Sok idióta csak a többi embert idegesíti ahelyett hogy a maga bajaival foglalkozna.
2010. jan. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
14%
Csodás hozzáállás, ugysem lennél a társadalom sikeres hasznos tagja, még valamit akartam hozzáfűzni de megnéztem egy filmet és elfelkejtettem...
2010. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!