Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van egy ismerősöm aki rosszul...

Van egy ismerősöm aki rosszul van a vértől meg belek meg az ilyen belső szervektől mivel lehetne ezt neki elmulasztani?

Figyelt kérdés

Volt, hogy majdnem elájult stb

Most én el se nagyon tudom képzelni, hogy van ez mert én hentes vagyok . Egyszer halat pucoltam ő odajött erre hirtelen dobott egy hátast meg ilyenek .



2014. febr. 4. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene elmulasztani? Ha nem akar orvos vagy hentes lenni, akkor leélheti úgy az életét, hogy nem néz beleket.
2014. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenki rosszul van tőle, aki nincs hozzászokva. Miért kellene elmulasztani? Teljesen normális emberi reakció.
2014. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De így pl főzni nem bír.
2014. febr. 4. 18:14
 4/5 A kérdező kommentje:
Fagy ha kifog egy halat és annak vérzik a szája na akkor már majdnem K.o.
2014. febr. 4. 18:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyjon fel a horgászattal, ha ennyire súlyos. Itt nem igazán lehet mit csinálni a sokk-terápiával, hogy nézegessen ilyen képeket, találkozzon sokszor a félelme tárgyával, mert mindig fog dobni egy hátast, és annyi. Elmulasztani nem igazán lehet.
2014. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!