Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatos nyugtatószedés...

Folyamatos nyugtatószedés segít elmúlasztani az álltalános hisztiket?

Figyelt kérdés

Nagyon hisztis lány vagyok.. csomószor próbáltam változtatni rajta, de egyszerűen nem megy. Házidoki írt fel nekem 0.25-ös frontint hisztitől függetlenül, párkapcsolati gondokra. Viszont a gondokat csak úgy tudom megoldani ha nem hisztizek be minden apróságon. Szóval ha nem csak alkalmanként, hanem rendszeresen szedném, akkor elmúlna?

köszi

L/19


2013. jún. 14. 12:32
 1/8 acelsziv ***** válasza:
A nyugtatók is drogok és függőséget okoznak. A hisztit okozhatja vitaminhiány is. Szedjél vitamint, ásványi anyagokat és külön Kalciumot, magnéziumot. Ezek természetes nyugtató hatással is bírnak. Nem kábulsz be csak nem leszel ideges. És lehetőleg vitaminboltban és ne gyógyszertárban kapható legyen, mert az utóbbi nem sokat ér, viszont drága.
2013. jún. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyik bajból ered a másik. Legalább az alapproblémét próbáld megoldani. A nyugtatóra mit mondott a doki, hogyan szedd? Valóban úgy van, ha a hiszti után veszed be, akkor már minek? Ha meg rendszeresen szeded, rászoksz. Persze egy-két hónapig mehet, és sohasem többet, mint amit előírtak. És ezelatt megoldani a problémát. Sikerülhet..
2013. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első, igazad lehet.. volt amikor elég sok magnziumot szedtem, akkor kevesebb gond volt

Második, a doki aztmondta, hogy napi 3 szemet szedjek be, de nem teszem. Ha tudom, hogy gond lesz, mert többnyire tudom, vagy ha elkezdődött akkor az elején beveszek egyet, vagy kettőt és kész.

Kipróbáltam, és többet nem is bír egy nap a szervezetem, mert volt, hogy egy délelőtt alatt bevettem 4-et és végigaludtam a nap hátralevő részét.

2013. jún. 14. 13:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire lehetsz hisztis, de én is hamarabb keresnék más megoldást, mint ennyi idősen napi 3 frontint szedjek.. esetleg kineziológus vagy pszichológus felé nem akarsz menni keresni a megoldást? Szerintem túlságosan kézenfekvő nyugtatót szedni, elfedi a problémát, viszont nélküle még létezik a probléma.
2013. jún. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nem. Érzelmi terápia után érdeklődj.
2013. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy ennyien tájékozottak a pszichiátria területén... A frontinra jellemzően nem szokik rá az illető, a részletekért keress meg egy orvost (lehetőleg pszichiátert) és úgy szedd, ahogy szakember mondja. Reméljük csak átmeneti hiszti a dolog, egyébként a hisztis ember "igénybe veszi környezetének türelmét", hogy finoman fejezzem ki magam, ezért érdemes megoldást keresni.
2013. jún. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pontosan ezért keresek én is megdoldást, mert így 18 év után rájöttem, hogy nem jó se nekem, se az emberi kapcsolataimnak:)
2013. jún. 17. 16:59
 8/8 anonim ***** válasza:

" a doki aztmondta, hogy napi 3 szemet szedjek be, de nem teszem. "


Ez a helyes hozzáállás.

2013. jún. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!