Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért keveri össze az agyam a...

Miért keveri össze az agyam a dolgokat? Veletek előfordult már?

Figyelt kérdés
Szóval lehet, hogy furcsán hangzik, de még középiskolában vettem észre, hogy tompul a felfogási képességem, szinte egyik napról a másikra kiestek a dolgok a fejemből, nem vagyok képes hosszabb ideig emlékezni arra amit megtanultam, akármennyi időt is fordítok valamire... próbálom ezt rejtegetni és titokban tartani, de nagyon zavaró, mert színészek, énekesek neveit sem tudom hosszabb ideig megjegyezni, mintha valami blokkolna, emiatt sokszor keverem magam kínos helyzetekbe... pár hónapja már a személyeket is összekeverem az életemben, ki és mit mondott, miért mondta, a neveiket is felcserélem... annyira kétségbe vagyok esve... de senkinek sem merek beszélni róla... mit tehetnék ellene?

2014. febr. 6. 16:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Miazhogy...


Pszichoterápia.

2014. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Pedig segítséget kéne kérned. Nem biztos, hogy a pszichológia megoldást jelent, lehet hogy valamilyen betegség húzódik a háttérben. Egy orvossal mindenképpen beszélned kellene, mert ilyesmit én még csak öregeknél hallottam.
2014. febr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Még sose voltam pszichológusnál meg semmi, félnék is elmenni, komolyan gondoltad a választ? Én tényleg nagyon meg vagyok ijedve. T_T
2014. febr. 6. 16:12
 4/17 anonim ***** válasza:

A pszichológia nem hoz megoldást a kérdező számára.


Kell egy megfelelő terápia megfelelő terapeutával.


Csak öregekről hallottál ilyet? Akkor elég kezdő vagy a témában.


Kedves kérdező, ne menj bele a gyógyszerezésbe, ha nem muszáj. TERÁPIA!

2014. febr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem szeretném ha bárki megtudná a családomban, milyen orvos segíthet?
2014. febr. 6. 16:14
 6/17 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Fiú/lány? Miért nem akarod, hogy megtudják? Szégyelled vagy nem értenék meg?
2014. febr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kedves 4. hozzászóló, tudsz is esetleg valakit aki segíthet?
2014. febr. 6. 16:16
 8/17 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok, lány, és szégyelleném előttük a dolgot, meg a környezetem előtt.
2014. febr. 6. 16:18
 9/17 anonim ***** válasza:

Szénhidrát alapú táplálkozás (vércukor ingadozás, gyulladás) glutén, tejfehérjék egyike sem tesz jót az idegrendszerünknek.


És ezek csak táplálkozási, biológiai okok. Egyél tisztán kezdetnek, fogyassz omega3 zsírsavat és biztonság esetére kezdjétek el vizsgálni az agyadat/idegrendszeredet és a pszichédet is (ahogyan ajánlották).


Olyan nincs hogy nem mersz senkinek sem beszéni róla, most éppen idegeneknek beszélsz a dologról. Bízzál már az emberekben, családodban.


Gyógyszereket semmi esetre se szedj, pszichiáterekkel VIGYÁZZ!

2014. febr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Paleo-zok, tehát erre oda figyelek, már több mint egy éve így étkezem. A szénhidrátokat előtte is kerültem. Pont azért írtam ide le, mert idegen itt mindenki, s nem merném olyan embereknek elmondani akiket ismerek, nem hiszem hogy a családom megértené a dolgot...
2014. febr. 6. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!