Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti nem kaptok hőhullámot...

Ti nem kaptok hőhullámot stressz-és pánikhelyzetekben? Nekem sűrűn van, és borzasztó rosszul vagyok ilyenkor!

Figyelt kérdés
2014. febr. 9. 13:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
De. Sőt én bofogok, remegek ha annyira súlyos...
2014. febr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Böfögsz?


Remegni én is szoktam, mint a kocsonya...

Ilyenkor elönti az arcomat a forróság, majd az egész testemet, aztán hidegrázás, majd megint forróság..

2014. febr. 9. 13:26
 3/14 anonim ***** válasza:
Attól hogy levegőt veszek és rá nyelek...így gombóc lesz a torkomban a sok levegotol ami később a felszínre tör. Ez is egy tipikus és gyakori tünet.
2014. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Ti nem kaptok hőhullámot stressz-és pánikhelyzetekben?" Nem, egyáltalán nem jellemző. Egyszer volt hogy remegtem, de az apám halála után volt 3 hónappal egy stresses esemény okán.

Milyen spirituális életet élsz ??

2014. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mi van??
2014. febr. 9. 13:49
 6/14 anonim ***** válasza:

Szoktak mostanában nekem is lenni hőhullámaim, de nem ennek tudtam be (régebben nem volt jellemző). Lehetnek ezek hormonális problémáktól is, nem csak a stressztől. Orvos látott már?


"Milyen spirituális életet élsz ??" Ez alatt gondolom arra kíváncsi, hogy vallásos vagy-e.

2014. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mit jelent az, hogy spirituális..:D


Nem, nincs semmi bajom.

2014. febr. 9. 17:49
 8/14 A kérdező kommentje:
Vagyis, igen látott, de semmi bajom nincs..
2014. febr. 9. 17:50
 9/14 anonim válasza:
Ilyenkor nekem is vannak hohullamaim es van, hogy a hideg razm ezen kivul elkezdek izzadni es ha elmult a stressz kivaltoja akkor elkezd remegni a kezem.
2014. febr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát erről beszélek.. Egyesek meg a spiritualizmussal jönnek, ráadásul azt hiszik, annyira hülye vagyok, hogy azt se tudom, hogy mi az...
2014. febr. 9. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!