Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert nem tudom le zarni...

Miert nem tudom le zarni magamban a multbeli serelmeket? Hogyan zarjam le? Hogyan adjam ki magambol azt a sok elfolytott duhot, haragot, stresszt ami eddig felhalmozodott bennem? A kornyezetem is hibas azert amilyenne valtam?

Figyelt kérdés

Nem szeretnek regenyeket irni ugyhogy meg probalom vhogy roviden..


Van bennem egy blokk,ami nem engedi,hogy tovabb lepjek es le zarjak magamban mindent,el hadjam a multam es csak a jelenre koncentraljak.Mostanaban egyre jobban jonnek elo bennem azok a multbeli serelmek, nehezen tudom vissza folytani mar es egyre tobbet gondolkodok rajta es olyankor elo jon bennem egy felelem,hogy mi van ha megegyszer megtortenik ez...Egyedul mar nem tudok ezzel megbirkozni, ennyi ido utan mar nem fog menni,szuksegem van vkire,aki at tudja erezni ezt a helyzetet es tanacsokat tud adni.

Az elmult evben rengeteg stressz halmozodott fel bennem,iszonyatosan stresszes voltam,szinte mar idegbeteg, nem tudtam,hogy kezelni es ha itthon ki adtam magambol akkor csak rossz lett a vege.Elfolytottam, aztan egy kis idore le zartam magamban,megnyugodtam..Amilyen nehezen helyre jottem az alatt a par het alatt ugy le is epultem 1 honap leforgasa alatt. Az elmult 2 honap totalisan ki keszitett, es erzem,hogy megint vissza esek a depresszioba,megint az lesz mint akkor, tehetetlennek erzem magam es felek,hogy olyan szemelyekre is fog ez hatni akiket szeretek es nem akarok elvesziteni.Nem akarom,hogy lassak rajtam ezt, viszont kell egy olyan ember aki segiteni tudna.

A kornyezetemrol annyit,hogy kb 2 eve jarok olyan suliba,ahol ki keszitenek az oszt.tarsaim, az a sok irigyseg es utalat arad beloluk es ahanyszor ott vagyok erzem azt a sok negativ energiat, rossz akaratot amit arasztanak magukbol..es ilyenkor ok nelkul es rosszul erzem magam.Korul vagyok veve ellensegekkel, irigy rossz emberekkel, akarhova nezek csak rosszat latok, csak sajat magamra szamithatok meg a csaladomra..Elegem volt az ilyen emberekbol,az a sok gyulolet harag miatt lettem ilyen amilyen most vagyok.

Jo lenne par tanacs,hogy tereljem el a figyelmem a rossz dolgokrol, es a felelemrol es vegleg le tudjak zarni magamban mindent. Elore is koszonom a valaszokat.

15/L



2014. febr. 8. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagyunk így egy páran.Tűzz ki vmi új célt magad elé(nem könnyű,tudom)Esetleg próbálj meg másoknak segíteni,itt a fórumon,amiben tudsz(az is jó figyelemelterelő,és még örömödet is lelheted benne)Nézz építő jellegű filmeket,olvass építő jellegű könyveket(amik jó hatással vannak rád)Figyelj a környezetedre,növény,állat emberek,s ha tudsz segíts nekik,akár egy jó szóval is.Vedd észre a kis pozitív dolgokat is magad körül(tudom sok a negatív szinte több):) Próbálj hinni a jóban!:)
2014. febr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azok a nagy negativ dolgok elnyomjak a kis pozitiz dolgokat is! Vannak olyan szemelyek a kornyezetembe akiknek csak a puszta jelenletuk sugarozza a negativ energiat, es az ilyen szemelyek/dolgok csak hatraltatnak.Eleg celt ki tuztem mar magam ele,de meg nem tudom megvalositani oket,mindenestre probalkozom.


Koszonom a valaszt!

2014. febr. 8. 13:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ilyesmin csak szakember segítségével lehet túljutni sajnos.
2014. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jovoheten elmegyek pszichologushoz,remelem tud majd segiteni.
2014. febr. 8. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan pszichológushoz menjél, aki kiképzett terapeuta, különben könnyen csalódhatsz.
2014. febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy kikepzet terapeuta e,a suliba szokot hozzank jarni orakra.
2014. febr. 9. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!