Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a gond velem? Még a...

Mi lehet a gond velem? Még a normális kategóriába tartozik?

Figyelt kérdés

Megőrjít az a tulajdonságom vagy nem is tudom mim, hogy állandóan csak belekapok a dolgokba, mert azt hiszem, érdekel, de alig pár nap vagy hét megunom. Egyetemet is rosszul választottam emiatt, ott is hagytam. Nem tudok egy hosszabb könyvet se végigolvasni már. És nem tudom, hogy most egy hobbim sincs, vagy ezernyi van.

Mostanában most már inkább el sem kezdek semmit, mert tudom, hogy sosem fogom befejezni.

Azt hiszem, hogy talán 16-17 éves koromtól kezdtem ilyen lenni vagy hogy akkor kezdett erősödni ez a tulajdonság.

20/L



2014. febr. 9. 22:49
 1/2 anonim válasza:

Nem tudom, h pontosan mitol lehet ez..

Szerintem lelki okai lehetnek, erdemes lenne elmenni a pszichologushoz, o csak tud megoldast talalni.

2014. febr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
van párod vagy egyedül vagy? én is ilyen vagyok. csomó minden érdekel ideig-óráig, néha többet foglalkozom vele, néha hetekig nem. naplót sem tudok írni, pedig terápia része :D segít nekem, de mindig napokat kihagyok... talán nem is érdekel annyira, de aztán meg lelkiismeret furdalásom van miatta, mert emiatt nem megy amit eltervezek. pl. balett, sokat kéne, illetve rendszeresen nyújtanom, de emiatt....érted. levelezhetnénk :D hátha segít rajtad is és rajtam is. 27 éves lány vagyok :)
2014. febr. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!