Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális vagyok szerintetek,...

Normális vagyok szerintetek, vagy van egy kis gond a fejemben? :D

Figyelt kérdés

Szeretem a zombis filmeket, játékokat, könyveket, stb.....

Ez még nem is lenne baj.

Viszont néha az jut eszembe hogy mi lenne ha hirtelen kitörne egy zombi apokalipszis akkor mit használhatnék fegyverül és elkezdem próbálgatni a baltát, fejszét, kalapácsot, vasvillát (faluban élek).

Néha még magamban is beszélek. :D


15/F


2011. ápr. 22. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
a zombis dologgal szerintem még nincs gáz,de ezt a "magamban beszélek"-dolgot átgondolnám... :S
2011. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem nagyon csak max 1, 2 mondatot xD
2011. ápr. 22. 21:17
 3/8 A kérdező kommentje:
például múltkor jöttem haza biciklivel fogászatról és nem volt senki az úton amin jöttem hazafele. És elkezdtem beszélni hangosan, hogy: tök jó hogy végre nem fáj a fogam!
2011. ápr. 22. 21:18
 4/8 anonim válasza:

nyugi nincsen bajos.

Én rendszeresen magamban beszélek ami a gyerekkoromban való sok őrült mesefilmből szátmazik.A gonoszok mindig magukban mondták ki hogy mit akarnak csinálni és mindig dörzsölték a tenyerüket.

NA azóta is utánzom őket.

Ahhoz képest te kismiska vagy és kisebb ráfogással az egész környezetem normálisnak tart ,úgy ahogy.

2011. ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
(LOL)
2011. ápr. 22. 21:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Magamban beszélni én is szoktam, de mondjuk nem az utcán csak itthon, sokszor kimondom hangosan a gondolataim. Akkor lenne gáz ha úgy beszélnél magadban hogy azt hinnéd hogy valaki mással beszélsz közben. :) A zombis dolog se gáz amíg nem vágod le valaki fejét próbaképp. :D
2011. ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
na igen... a zombisat mindig akkor csinálom amikor senki nincs a közelben :D
2011. ápr. 22. 21:23
 8/8 yuda ***** válasza:

Gyerekkoromban én is komplett harcokat lefojtattam az ágyterítőn cowboyokkal és indiánokkal- puffogtam lőttem, igazi csata volt- ehhez képest a tiéd smafu :D


Nincs olyan nagy problémád! :D


Esetleg nem kellene annyi zombis filmet nézned, és/ vagy tudatosítani magadban, hogy színészek kreálják , vagy filmtrükkök és akkor ne éled annyira bele magad.

2011. ápr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!