Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől van, hogy az ember az...

Mitől van, hogy az ember az utóbbi időszakban nagyon intenzíveket álmodik?

Figyelt kérdés
Sok stressz ér, nem egyszerű az élet, de az elmúlt hetekben minden nap élénket, intenzívet álmodok, van benne minden, az ébredés is mindig intenzív álmot szakít félbe. Nem szedek semmi olyat, ami ezt indokolná. Sokat stresszelek, sokak jár az agyam, de ez mindig így volt, 40 elmúltam már.
2014. febr. 13. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Késő esti kajálás, éjszaka felébredés és nasizás? Délutáni szieszta? Mostanában kevesebb tennivaló? Megszokottnál több, vagy hosszabb alvás? Nem a szokásos időben lefekvés? Nem feltétlen a stressztől van. Én nem szeretek délutánonként aludni, mert utána nyomott vagyok de mostanában hogy itthon vagyok elég sűrűn ledőlök. Olyankor mindig álmodok, többször mint este. Az intenzív álmok főleg a felszínes alváskor jelentkeznek, ha nem a megszokott időben alszol, vagy ha zaj van körülötted alvás közben.
2014. febr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tobozmirigy
2014. febr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!