Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet erősíteni az...

Hogy lehet erősíteni az elmét, hogy nagyobb legyen az ember önuralma?

Figyelt kérdés
Hátat szeretnék fordítani a rossz énemnek. Érdekelne, hogy tudnám elengedni, hogy tudnám fékezni magam, hogy tudnék önuralmat gyakorolni, mert hirtelen felhúzom magam és agresszívvá válok. Tegyük fel, hogy megmaradnak azok a tényezők amik ezt kiváltják, de hogy tud az ember saját magán segíteni, és ezekre nem reagálni? köszönöm!
2014. febr. 15. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem meg kellene találnod az eredendő kiváltó okot. mindenki haragszik vmi miatt szembe kéne nézni ezzel. Persze könnyű ilyeneket mondani de meg kell próbálni. Ajánlanám amúgy az agykontroll tanfolyamokat vagy meditációt... ilyeneket :)
2014. febr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kiváltó ok a gyerekkoromra vezethető vissza szerintem, legalábbis a tippem apám alkoholizálása, agressziója, ami rajtam és anyumon csattant fizikai formában, elég sűrűn. De még így sem tudom, hogy hogyan lehetne ezen változtatni. Főként azért nem értem, mert átéltem ezeket, és mégis belőlem is ez jön ki akaratom ellenére, pont azon csattan akit szeretek. Kérem aki tud segítsen!
2014. febr. 15. 17:55
 3/4 anonim válasza:
A meditáció biztosan segítene: keress rá, Anapanászati, nagyon egszerű, fegyelmet és önuralmat igényel és kognitív képeségeket fejleszt.
2014. febr. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a konkrét élethelyzeted, de talán segítene ha szembesítenéd apáddal a sérelmeidet. Talán megkönnyebbülnél.
2014. márc. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!