Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom? 14 l

Mi lehet a bajom? 14 l

Figyelt kérdés
lassan egy hete már, h folyamatosan rossz kedvem van, nincs kedvem semmihez, úgy érzem nem kíváncsi rám senki, nem hiányzok senkinek. Szinte csak egyetlen emberrel beszélek, a barátommal. Mindennap nyúzott és fáradt vagyok és elveszettnek érzem magam. Mi a bajom? Én nem ilyen vagyok!
2014. febr. 22. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Pubertás korszak...
2014. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ket lehetoseg van:1.MEGJÖTT:D,2.a stresz is okozhatja h hova vesznek fwl..stb,nem talalod a helyed,kamaszodsz..,Jobbulást!üdv:Dr.Roger's plasztikai sebèsz
2014. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
semmi gond, egy kis tél végi kimerültség. kimerült a szervezeted vitamin és ásványi anyag raktára, kevés napfény, rossz idő, stb miatt. Nekem is volt olyan, hogy mindig csak aludtam volna, semmihez sem volt erőm, szedtem egy kis vassal kombinált vitamint és egy hét alatt rendben lettem. Vetess a szüleiddel valami multivitamint, nézz vígjátékokat, vicces videókat, hallgasd a kedvenc zenéd, vegyél a szobádba virágot és nemsokára visszaáll a rend :)
2014. febr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Azt még elfelejtettem odaírni, h mostanában egyre könnyebben rámjön a sírhatnék, nagyon könnyen elsírom magam és nem tudom, hogy min sírok.
2014. febr. 22. 22:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, én a D vitamint ajánlanám, az előzőnek szerintem igaza van. A kevés napfénynek simán lehet, hogy szerepe van ebben. D vitamint vehetsz bármelyik gyógyszertárban, és jól teszed, ha veszel, mert egész Magyarországnak hiánya van belőle.
2014. febr. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!