Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek egy betegség tünetei?...

Ezek egy betegség tünetei? Így születtem, vagy ez, hogy alakul ki és miért? Soha nem ért semmilyen trauma.

Figyelt kérdés
Ha utazok, akkor sokszor (érdekes, hogy nem mindig)hányingerem van, főleg ha nem előre nézek, hanem oldalra. Magasság iszonyom van, de ez sem túl vészes, kibírható, viszont nem kellemes. Óriáskerékre fel sem merek ülni. Ha sokáig nézelődök bevásárlóközpontokban (kb. 1 óra), akkor szédülni kezdek. Izzad a tenyerem is néha (de ez sem mindig). Mim gyenge? A vegetatív idegrendszer? Ezt lehet erősíteni, vagy hogy van ez?
2014. febr. 27. 15:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy ne ért volna valakit trauma, legfeljebb annak idején nem tűnt annak, vagy nem is emlékszel rá.


A magasságtól való félelmed tériszony, nem tudni, mitől van, engem is születésem óta kísér, együtt lehet vele élni, csak ne menj ipari alpinistának. :) A másik kettő... hallottam már olyanról, aki bizonyos pozícióban (pl. háttal ülve) nem bírja az utazást, a másik pedig talán valami szociális fóbia lehet. Ha nagyon zavar téged, keress fel pszichológust.

2014. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!