Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy mondjam el anyukámnak,...

Hogy mondjam el anyukámnak, ha szerintem depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud, légyszi segítsen!
2009. dec. 13. 16:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg az vagy és együttt laktok, akkor észre kell hogy vegye, nem nagyon kell mondanod. A rosszkedvet vagy kamaszkori világfájdalmat el lehet titkolni, az igazi depressziót nem.
2009. dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Miért lennél mégis depressziós??
2009. dec. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

14 éves vagyok.

És az egész iskola ellenem fordult. Annyira, hogy a múlt héten az emeletről dobtak ki az ablakon majdnem.

Meg összevesztem a legjobb barátnőmmel.

meg még tudnék sorolni rengeteg dolgot. Meg amiket olvasok a neten, hogy mik a depresszió tünetei, észreveszem, hogy ezeket én is érzem. :'(

Jah és köszönöm a válaszokat.

2009. dec. 13. 17:36
 4/20 anonim ***** válasza:
76%

Az első válaszolónak: Sajnos ez nincs így(mindig) :( Én major depressziós, szocfóbiás vagyok, meg sok egyéb fóbiával, és szüleim nem vették észre...


A kérdezőnek sajnos nem tudok tanácsot adni, elég nehéz ügy lehet :s

2009. dec. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
30%
14 évesen ez inkább "engem utál mindenki" érzés ez, ez még messz van szerencsére az igazi depressziótól, majd kinövöd. Ha annyira rossz a helyzet, az iskolaváltás segíthet és akkor megoldódik minden. Én is minden második betegség leírásában magamra ismerek, de az nem jelenti azt, hogy az valóban van is.
2009. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én rajtam észrevette anyukám,de én vágtam is magam , stb. aztán elvitt pszichiáterhez,és tényleg kiderült hogy depresszios vagyok.Amúgy meg ha te magad teljesen biztos vagy benne mitől félsz ? Mondd el neki lazánn hogy ez van sajnos,ne görcsölj,nem harapja le a fejed. :)
2009. dec. 14. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Én is vágom magam. ÉS ha elmondom neki, hogy félek, és ez kiderül? :S :'(

Inkább a reakciójától félek. Mi van, ha ezen is összevesznék vele? (mint mindenen..)

2009. dec. 14. 07:18
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!


Szerintem te buta vagy és mész a tömeg után. Hallottál egy divatos kifejezést! Depresszió! Húúú! Nah! Következő lépésben utána néztél a neten mik a tünetei stb. Menőnek gondoltad a betegséget! Elvégre a depressziósokat mindenki sajnálja. Gondoltad mért ne játszhatnád el? Aztán írsz egy cuki kérdés ide: Jaaaaaj! Depressziós vagyok! ...blablabla


Lehet, lepontozni! De a depressziós nem kapcsolja be a számítógépet és nem ír ilyen kérdést! Ugyanis nem tudja magáról, hogy az! Sőt! Nem is érdekli mások véleménye!


Ha az én lányom csinálná ezt nem sajnálnám hanem levágnék neki 2-3 pofont és megmosnám a fejét hideg vízzel!

Azután eszébe se jutnak ekkora baromság!


Ez az én véleményem!

2009. dec. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszineségedet. Csak tudod, én ezt érzem, és minek játszanám el???? Itt a hiba: ilyen véleménnyel vagy egy olyan emberről, akit nem is ismersz. Na de mindegy...
2009. dec. 14. 14:47
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Milyen véleménnyel vagyok rólad?
2009. dec. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!