Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Budapesten jó és nem túl...

Budapesten jó és nem túl drága pszichológust tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
És írjátok lelégyszi hogy mennyi ideig tart és mennyi.köszönöm!
2014. márc. 11. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Sokat kipróbáltam. A korrektséget hírből sem ismerik. Gyakran függőségi viszonyt alakítottak ki, ami után nehéz a kapcsolat megszakítása. Ha van egy bizalmas jó barátod sokkal többre mentek egy jó sörözéssel, teázással.
2014. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hertel Juitról tud valaki valamit?


Őt dobta ki elsőnek a google ,aki nem túl drága.

2014. márc. 11. 19:28
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha nem lenne fiziki tüntem,akkor nem is érdekelne. De a páromon kívül nincs kivel beszélnm és így nem jó.

Állandosúlt a fojtogató érzés a torkomban(köszönhetem az előző munkahelyemnek mindet),a gyomorideg és állandóan felébredek éjjel,kb 2óránként. És mindenen idegeskedem..sorolhtnám😢

2014. márc. 11. 19:31
 4/5 anonim ***** válasza:

A pszichológusod legyen kiképzett pszichoterapeuta. A kapcsolatotok minősége meg úgy is csak a gyakorlatban derül ki.

Egy alkalom 1 óra, az alkalmak száma az együttműködésedtől, a probléma súlyosságától, és az alkalmazott módszertől függ, többnyire 8 - tól.

2014. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2014. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!