Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki tud ajánlani egy jó szegedi...

Ki tud ajánlani egy jó szegedi pszichológust?

Figyelt kérdés

Lehetőleg nem pszichiáter kell aki csak gyógyszert ír fel és annyi és mivel a legtöbbjük ilyen ezért egy normális szakembert szeretnék felkeresni. Tényleg nehéz esetről van szó (nem nekem kell) ez az "egyszerűen nem mondja el" eset. Még én sem tudom mi a probléma... De tényleg lehetetlen kihúzni belőle és én már mindenhogy megpróbáltam. Emiatt tiszta depresszió sőt öngyilkos gondolatok jelentek meg iszonyúan kiakadtam... Ezért nem valami pénzéhes hozzá nemértő bunkó parasztot szeretnék és mivel nem vagyok odavalósi ezért nem tudom ki a megfelelő.

18 éves hölgyről van szó

Előre is köszi


2014. márc. 11. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha még nem töltötte be a 18-at, Gyermek és Ifjúság Pszichiátria. Szeged Boldogasszony sgt. 15. * Csupor Éva vagy Kakuszi Szilvia nagyon jó klinikai szakpszichológusok.
2014. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!