Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy mondjam meg a ruhaboltban...

Hogy mondjam meg a ruhaboltban, pl. zara az eladonak, mikor taskat, ruhat veszek, hogy ne erjen le a taska, ruha a foldre, mert tisztasamanias vagyok?

Figyelt kérdés

valamit mindig csinalnak fizeteskor a cuccal a pult alatt,a foldhoz kozel.hatastalanitjak ,magnesezik a lopasjelzot?...

az a baj,hogy ha mondom is,hogy ne erjen le,nem latom,hogy mit csinal a pult alatt,nem tudom ellenorizni.



#eladó #Zara #pult #tisztasagmania
2014. márc. 21. 10:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
szerinted míg hozzád került hány raktáron ment keresztül, akár a földre is rakva? ... inkább ne vásárolj semmit
2014. márc. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Kezeltesd magad.

Hazaviszed,kimosod.


Előtted szerinted hány izzadt ember próbálta fel?

2014. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%

Volt egy csaj akinek a boltban olyan fóbiája volt, hogy az általa megadott végösszeg ami tegyük fel 8 volt, és először mielőtt levette a polcról a 8. terméket, osztott szorzott, összeadott, kivont, hogy mindig a 8-as számot kapja meg :D és azután elszámolt 8-ig majd levette a polcról a cuccot


Tehát ha nem akarsz nevetség tárgya lenni, inkább ne szólj, tudom hogy az ilyen fóbiás embereknek maga Isten se tudná elmagyarázni hogy ezek butaságok.

21F

2014. márc. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted hányan próbálták fel előtted? Hány földön járt már, amíg odaérkezett?
2014. márc. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

a velurovet ,velurtaskat nem tudom kimosni. a ruhat, ha kimosom,utana mar nem vihetem vissza, ha megsem tetszik nehany nap mulva.

titeket nem szokott zavarni,hogy az elado ugy hajtogatja ossze pl. a hosszu salat is,hogy a foldon huzza kozben?

2014. márc. 21. 11:17
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod visszavinni? Prbáld fel helyben.
2014. márc. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
mindenkivel van ugy,hogy otthon meg egyszer felprobalja es rajon,hogy megse tetszik.
2014. márc. 21. 11:27
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök fura, hogy az zavar, ha a földet éri, de hogy előtted nyolcezren felpróbálták izzadt testükkel, és te nem mosod ki, inkább hordod úgy, mert mivan, ha visszaviszed.
2014. márc. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

ja,fura. takaritani,mosogatni is evente egyszer szoktam.

a tisztasagmania ,az igazabol ez.csak sokan nem tudjak.

egy dologban tulzottan tiszta,mas dolgokat meg elegge elhanyagolhat az illeto.

2014. márc. 21. 11:33
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod magadról, hogy ez mánia, akkor miért nem kérsz segítséget?
2014. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!