Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor a mosott ruhákat kitereg...

Mikor a mosott ruhákat kiteregetem, olyan színű csipeszt teszek rá, amilyen színű a ruha. Ez már pszichés betegség?

Figyelt kérdés
2007. okt. 1. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudatosan valamilyen okból vagy megkülönböztetés miatt teszed, akkor biztos, hogy nem. Például a piros csipesz ne fogja be a fehér ruhát.


Ha tudatosan keresed a megfelelő színűt, de nem tudod megmagyarázni, hogy miért, akkor rendszerető vagy. Ha ez már elhatalmasodik, akkor baj van.

Pléldául: Nincs megfelelő színű csipesz, akkor mással nem akarod felcsipeszelni. Színek szerint sorbarakod a csipeszeket, hogy ne kelljen keresgetni. Ha véletlenül egy árnyalattal is különböző színű a ruha, akkor ki kell cserélni a csipeszt. Gonoskodsz róla, hogy mindig legyen megfelelő mennyiségű színes csipesz.


Ha tudattalanul teszed, akkor lehet, hogy valami (múltbéli) lelki probléma van a háttérben.


Próbáld meg véletlenszerűen rakni a csipeszeket. Ha közben örülsz, ha jót választottál, és rossz érzésed van, ha más színűt teszel (a teregetés után is), akkor lehet valami probléma. Ha (néhány teregetés után) már nem érdekel (annyira), a csipesz színe, akkor minden OK.

2007. okt. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nem hiszem hogy ez beteg dolog lenne. Vannak úgynevezett kényszerbetegek, akik ragaszkodnak bizonyos szabályokhoz, megrögzött rutinokhoz, mint például vizes kézzel nem fognak meg semmit, vagy nem lépnek rá a járdán a repedésekre, de ez csak akkor betegség, ha élethalál harcot vívnak, hogy ezt be is tartsák. De te szerintem nem vagy ilyen. Vagy mégis...?
2007. okt. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Nevetni fogsz,én ugyanilyen vagyok,sőt a polókat,pulóvereket,hálóingeket,lányom pizsamáit,törülközöket mindig egymás után rakom szép sorba,ha összevissza tenném idegesítene,de hogy miért!?

Úgyhogy nem vagy egyedül ebben a kérdésben.

2007. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

külön örülök, hogy ráakadtam erre a kérdésre! nem gondoltam, hogy más(ok)nak is ilyen kardinális probléma a csipesz színe!


én is gyarapítom a társaságot! pont egy éve lettem figyelmes rá, hogy kéket a kékkel, s kizárólag egyfajta csipesszel, mert különben milyen dolog az!(van 4 féle csipeszem és 13 színben pompáznak.) és eltört egy csipesz! nem volt párban! úristen, most a kék ruhát zöld csipesszel kell felraknom, micsoda hanyagság!!! és úgyis megszáradt, de tényleg feszültséget okozott nálam. ekkor döntöttem el, hogy juszt se fog nálam ez ilyen hatalmas probléma lenni, s az egyébként glédában álló csipeszeimet, melyek színre és fajtára egyaránt szétválogatva voltak, beledobtam egy műanyag dobozba. máig abból teregetek. eleinte oda se néztem, hogy véletlenül se lássam, hogy milyet veszek ki, s puffogó viperaként raktam rá a nagy, kerek, narancssárga csipeszt a fehér polóra, s micsoda istenkáromlás, hogy a másik csipesz pedig kicsi, hosszúkás és lila.

ma már nem érdekel, hogy milyen a csipesz a ruhán...

hát, azt hiszem, elmondhatom, hogy nem fáj a hülyeség...

:)

2007. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom, hogy pszichés betegség-e, de én annak örülök hogy van elég csipesz otthon. A lényeg úgyis az, hogy a ruha megszáradjon.

Mintás ruhához mintás csipeszt keresel? :)

2007. okt. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
82%
Szóval, hogy mi van a mintás ruhákkal? Hát az van, hogy pl ha egy törülköző kék-fehér mintás, akkor egyik csipesz kék, a másik fehér lesz. Ha nagyon sok színű, akkor kicsit problémás, de ilyenkor azt figyelem, melyik a döntő szín. Természetesen a szines csipeszt a megfelelő szinű mintára teszem.Már én is gyanús vagyok magamnak!
2007. okt. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt mániának nevezném.Próbáld meg azzal kivéddeni,hogy csak egy fajta csipeszt használsz, mondjuk fehéret, az mindenhez megy. Meglátod, a teregetéssel is hamarabb végzel, nem kell a szineket keresgélned.
2007. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
sziasztok!azt hiszem én is beléhetek a csipeszválogatók klubbjába:)és még nagyon sokan vannak így
2007. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%

NO COMMENT:)! Túl sok pénzed van,s csipeszre költöd(csakhogy legyen a keki pulóverhez, meg a baracksárga pulcsihoz is színben hozzá illö:P). Ajándékozd a csipeszeket valakinek, s vegyél kizárólag egyszonüt. Vagy válogasd ki, s külön mindig másszinüt használj.

De azért ez akkoris érdekes:)

2007. nov. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!