Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet a szociális fóbiát...

Hogy lehet a szociális fóbiát kezelni? 18/f

Figyelt kérdés
8.-ban kezdődött mert nagyon ki utált az osztály amibe jártam csúfoltak bántottak stb tavaly nyár végétől elkezdett egyre rosszabb lenni mert szinte az egészet egyedül töltöttem vagyis voltam box edzéseken de ott se nagyon tudtam beszéltem senkivel most egy olyan iskolába járok ahol sérült emberek is vannak (kb a suli fele)de ott csak rosszabb lett nem voltam orvosnál meg nem is szeretnék nagyon menni inkább az lenne a kérdésem hogy vannak erre olyan helyek vagy foglalkozások ahol ebben tudnak segíteni (pesti vagyok)

2014. márc. 22. 04:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán hívjál fel lelki segélyszolgálatot, ők biztos tudnak címeket mondani, ahova fordulhatsz.

Most jut eszembe, közös zöld számuk van:

06 80 505 505

2014. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bele kell csapni a lecsóba.nekem is az van,de erőltetni kell az emberekkel való találkozást..stb.ha gondolod írj priviben.
2014. márc. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig orvoshoz kéne menned. Kognitív viselkedésterápia nagyon hatásos a szociális fóbia kezelésében. Neten keress rá a dologra.
2014. márc. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pszichológus
2014. márc. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!