Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a Lamolep nevű gyógyszerről?

Figyelt kérdés

2014. márc. 25. 12:25
 1/5 katniss_ ***** válasza:
33%
Te epilepsziás vagy bipoláris vagy? Egyébként nem a legkorszerűbb készítmény.
2014. márc. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Semmi mellékhatást nem tapasztaltam tőle. Azt mondják lehet tőle bőrkiütés, nekem nem volt. A fő hatására vonatkozóan: állítólag úgy érzi az ember, hogy jobban egybe van tőle. Hát őszintén szólva annyira enyhe hatást éreztem, hogy lehet csak amiatt éreztem valamit, mert ezt mondták róla, amúgy nem lett volna semmit. Ártani nekem nem ártott, és ahogy tudom másoknak se. Elég enyhe szer.
2015. szept. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Tudom hogy ezer éves a kérdés. Még mindig a lamolepet írjak fel.Akkor azóta nincs korszerűbb ?
2021. jún. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Szia, pont jókor, épp most néáztem fel. Tehát igen, 1000 éves, de néha még írják (másoknak úgy tudom), nekem már lecserélték Lítiumra.
2021. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még csak egy hónapja szedem de sokkal jobban mérséklődtek a hangulatingadozásaim már nem olyan szélsőségesek. Mellékhatás semmi
2023. okt. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!