Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy erjem el? [gyogyszervaltas]

Hogy erjem el? [gyogyszervaltas]

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kozepes depresszioval meg poszttraumatikus stressz zavarral diagnosztizaltak tavaly, de 2010 ota jarok Pszichiátriara, es 2evvel ezelottig skizotip szemelyisegzavar meg bipolaris depresszio volt rairva mindig a papiromra, de most "levaltotta" ez a diagnozis. De egyebkent meg 2eve mondtak azt is hogy bulimias vagyok, 2honapja hogy anorexias azzal meg sem kezeltek. De nem ez a lenyeg. Hanem, hogy legeloszor (2010-ben) Anafranilt, majd Floxetet es Ataraxot szedettek velem, ezek kozul egyik se hasznalt, meg rossz mellekhatasaik voltak-de ekkor meg 'csak' sulyos depresszio pszichotikus tunetekkel volt. Majd utana kezdtek el rendes antipszichotikumokat mint risperidon meg nyugtatokat mint rivotril adni, ezeknek jo hatasuk volt. Bonyolult okok miatt 1 eve abbahagytam a szedesuket, majd fel eve ujra korhazba kerultem es elkezdtek adni a Floxetet meg az Ataraxot, amire en mondtam, hogy anno se volt jo, meg attol csak romlott az allapotom, hiszen akkor gyogyszereztem be magam...es persze most is 1honapja volt egy ujabb kiserletem, csak komolyabb modszerrel mar... A kerdes az lenne, hogy hogy mondjam el a dokimnak, hogy en a Rivotrilt akarom szedni nem ezeket a szarokat? A regi doki meg azt mondta hogy azert nemlehet, mert nem vagyok 18! De mostmar 4honap es annyi leszek!

2014. márc. 30. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Minnél jobban erősködsz, egy bizonyos gyógyszer irányába, annál kevésbbé fogja az orvos felírni. Ugyanis az ő dolga eldönteni, a kórelőzmények, no meg a betegség alapján, hogy mit szedjen a beteg. A Rivotril meg amúgy is kábszer gyanús dolog. Nem szívesen adják, kérésre.
2014. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!