Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a teendő ilyenkor?

Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Olyan iskolába járok ahol minden nap akár több témazárót/dolgozatot íratnak velünk, ráadásul olyan dolgokból amit szinte senki nem ért, vagy nem tud megjegyezni



Egyetlen tantárgyra is épp elég lenne tanulni mert mindent emelt szinten kérdeznek, és gyakorlatilag lehetetlen mindent megtanulni akár a ketteshez is.


A kérdésem: Hogy lehet egy ilyen helyen épp elmével megmaradni?



2014. ápr. 1. 06:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj szüleidnek,hogy nem bírod,mert egyszercsak idegösszeomlást kapsz.
2014. ápr. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
az általad tagelt iskolában most érettségiztem és hamar rájöttem hogy tenni "kell" rá, elsőben még güriztem, már akkor sem lettem kitűnő, aztán nem idegesített, alig voltak ötöseim, jöttek a hármasok, pedig 8.ban kitűnő voltam. aztán érrttségi két négyes, a többi ötös.
2014. aug. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Kérd meg a szüleidet, írassanak át egy másik iskolába, ahol nem követelnek ennyit! Mondd el nekik őszintén, hogy lassan megőrülsz már abba, ami a jelenlegi iskoládban megy.
2014. dec. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!