Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez a félév nagyon nem megy az...

Ez a félév nagyon nem megy az egyetemen. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Mindegyik zh-m épphogy sikerült eddig, pedig nem voltak nehezek, és készültem is rájuk. Egyszerűen nem mentek. De amint hazajöttem mindegyiket meg tudtam oldani és ez olyan idegesítő. Mi történhetett? Előző félévben mindenből 4-5 ös voltam most meg.... és idegesít , hogy mások meg jó jegyet kapnak pedig linkebbek jóval mint én. Már be is szoktam parázni , hogy kibukom, pedig ezen kívül már csak másfél év lenne hátra. Mondjuk ebben a félévben valahogy kevésbé motivált vagyok mint előzőben. Volt már valaki ilyen helyzetben?

2014. ápr. 2. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a stressz miatt van az egész. Vedd lazán a tanulást meg a sulit, pihenj sokkal többet, kapcsolódj ki néha (persze ne menjen a jó jegyek rovására). Ezek az évek nagyon hamar elmúlnak. A lényeg, hogy ne aggódj... egyébként én is nagyon utáltam, hogy a nálam sokkal linkebbek mindig jó jegyet kaptak, pedig nem tanultak semmit. Ilyeneknek áll a világ, sajnos ez van.
2014. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!