Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 0,25-ös Frontinból bevehetek...

0,25-ös Frontinból bevehetek egyszerre 3-4 szemet?

Figyelt kérdés
Pánikbetegégre kaptam , de 1-2 szemtől nem érzek semmit , még csak álmos sem leszek :S vagy majd kérjek tőle erősebbet ? csak az a baj hogy januárban találkozok vele legközelebb :S
2009. dec. 19. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyeztess a kezelőorvosoddal, mond el neki a panaszod, hogy nem hat ez a dózis. Valószínűleg egy ideig szedhetsz nagyobb adagot, majd fokozatosan csökkenteni fogja. De mindenekelőtt konzultálj a dokiddal!
2009. dec. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bevehetsz, de ahhoz az adaghoz is nagyon hamar hozzá fogsz szokni és egyre több kell majd. Az orvosok ilyenkor szoktak jönni az antidepresszánssal, az stabilizálni tudja a helyzetet. Viszont egyikről se könnyű leszokni...
2009. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha pánikbetegségre kaptad, miért is akarsz álmos lenni tőle?
2009. dec. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok álmos lenni csak mondták hogy 2 fölött már álmos leszek tőle azért ne szejek sokat mert bealszok , de nem igazán vettem észre h álmosítana
2009. dec. 23. 03:35
 5/8 anonim ***** válasza:
én is azt kaptam először,de nem sokat ért 1 szem kb 2 órára csökkentette a bajokat.nyugodtan belehet venni 2 is.de a rivotril 0,50 is jó.arra váltottak nekem.az jobb.na attól álmos vagyok.és elég 1 fél is belőle.
2009. dec. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

én egyszer egy százas üveggel lenyomtam belőle mikor nagyon paráztam valami miatt. 2 nap múlva felébredtem és csövek lógtak körülöttem. de nem haltam meg szóval 3-4-től te sem fogsz. én nagyon sokáig napi 6-8-at szedtem.

alprazolamtól nagyjából lehetetlen halálos mérgezést kapni. ahhoz valami brutálerős szívgyógyszer és egy liter vodka a nyerő.

2010. jan. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy hamar hozzászoksz, én is sajnos így voltam olyan hamar hozzá szoktam hogy szinte észre se vettem de már ott tartottam hogy egy alkalommal 6-7 gyógyszert vettem be és attól is alig éreztem valamit a leszokás pedig nehéz, nekem se sikerült, vagy ha úgy vesszük a frontin-ról leszoktam de most egy másik (erősebb) gyógyszer szedek, (mivel képtelen voltam gyógyszer nélkül aludni) amiből 1 nap egyet kell csak bevenni. 8ertralin nevű gyógyszert szedek, de ezzel óvatosabb leszek mint a másikkal!! A válasz pedig az, hogy annyit vegyél be amennyit kell és ne többet!
2010. jan. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pénikbetegségre a frontin csak akkorjó ha nagyon enyhe a betegség. Nekem nem volt elég, én dalsannal szedtem együtt kb egy évig. már teljesen rendbe vagyok, semmit nem szedek. beszélj a dokiddal majd.
2010. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!