Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elég stresszes időszakomat...

Elég stresszes időszakomat élem, minden egyszerre gyűlt ösze. Találtam itthon Valeriánát, de ez altatóként van feljegyezve elsősorban. Mennyire erős szer?

Figyelt kérdés

Érdekelnének a tapasztalatok, mert tanulnom kéne, és nem fog menni, ha olyan vagyok, mint egy zombi.

A levendula tea nem segít...


2011. szept. 28. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó az a valeriana. (Macskagyökér.) A cirkulinban meg talán komló van? A sörben is, ezért egy kis sörital békésítő tud lenni.
2011. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gyanítom nem örülnének nekem a suliban vagy a munkában ha sör után mennék be... Már csak a szag miatt sem:D
2011. szept. 28. 21:10
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem rossz szer, de nem is nagyon jó. Képes lenyugtatni és kitisztítani az agyat, nagyot alszol tőle (jópofa színes álmokkal, amelyek gyakran irányíthatóak is), aztán másnap igen pihenten veheted az akadályokat. De ha minden reggel munkába kell menned, akkor nem jó, mert kb. másnap délig fáradt és dekoncentrált maradsz tőle, mert elég sokáig hat. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom.
2011. szept. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, hogy a hatása nem igazán érezhető, én volt, hogy egy nap négyet is bevettem, de nem éreztem igazán a hatását.
2011. okt. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgyhogy szerintem nyugodtam szedhetsz, nem fog hátráltatni a tanulásban.
2011. okt. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. okt. 3. 13:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi a helyzet! :)
2011. okt. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, az első bogyó betett, de pár nap után hozzászoktam...
2011. okt. 3. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!