Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyan dolgokat csinálok,...

Olyan dolgokat csinálok, mondok amikre abszolút nem emlékszem, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne teljesen biztos, de vannak gyanús jelek, hogy olyanokat mondok amikre sem akkor sem most nem emlékszem, telejesen általános dolgok pl: megkérdezem valaki nevét és már csak azt veszem észre, hogy bemutatkozik és erre én csodálkozok, hogy mért- ez most csak egy példa. Normális ez? Lehetséges ez? Mitől van?

2014. ápr. 8. 19:18
 1/3 anonim válasza:

Szerintem csak figyelemzavarral küzdesz vagy csak egyszerűen valamin nagyon gondolkodsz. Ha legközelebb valahova mész, koncentrálj magadra, ha szükséges, mondogasd pl.:"Most megiszom az innivalóm, stb.

Ha nem javul semmi, fordulj pszichológushoz. (ezt amúgy egy laikus írta, nem értek hozzá szakértői szinten)

2014. ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, hogy eltervezem, hogy mit fogok mondani, de akkor is előfordult már, egyébként sokszor úgy "elvagyok" magamban pl: elképzelek hétköznapi helyzeteket, eseményeket, vagy visszagondolok régebben történtekre és elképzelem máshogy.
2014. ápr. 9. 16:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Pszichológus meg úgy tudom drága vagy van ingyenes is?
2014. ápr. 9. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!