Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert olyan nehez a felkeles?...

Miert olyan nehez a felkeles? Minden egyes reggel van olyan hogy keltenek (4 ebresztore se kelek fel mindig kinyomhatom oket de nem emlekszem semmire)

Figyelt kérdés
Es miutan felkeltenek van hogy mar kommunikalok de nem kepes joideiv bekapcsolni az agyam sokszor arra sem emlekszem h mar eseeg lementem a konyhaba aztan vissza az agyba, igaz ezek 4-5 oras alvasok utan tortenik, de ez akkor sem normalis..
2013. dec. 13. 07:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocsi, de 4-5 órás alvás után igazából normális :)

Velem is ez volt. Most már azért alszom 6-7 órát, ha lehet. Ez sokat segít. Az óralenyomással kapcsolatban a legjobb, ha az órát elteszed kéztávolságból. Azért, hogy az ágyból ne érd el. Így fel kell, hogy kelj ahhoz hogy le tudd nyomni. Ha már felkeltél akkor viszont ne feküdj már vissza.

2013. dec. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a szoba legelérhetetlenebb sarkaiba teszem és mikor már a szüleim keltenek ott van az ágyamban az összes telefon és nem emlékszem hogy felálltam és kinyomtam őket. tehát mivel nem a tudatos énem van fölényben mikor lenyomom őket így nem tudok hatni magamra hogy ne feküdjek vissza.. :D de köszi a választ!
2013. dec. 13. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!