Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincs értelmes ember akivel...

Nincs értelmes ember akivel barátkozhatnék?

Figyelt kérdés

Egy átlagosnak tekinthető, 18 éves srác vagyok. A problémám az, hogy teljesen más vagyok mint a többiek, és hiába próbálok beilleszkedni, nem sikerül olyan embert találnom akivel értelmesen tudnám tölteni az időm. Az osztálytársaim mind "lazák" meg minden, de nekem nem jön be hogy folyton csak az ivás meg a bulizás megy, nem vagyok nagy partiállat :)


Az iskola minden időmet és erőmet elveszi, amióta középiskolás vagyok, eléggé tönkrementem testileg (híztam közel 20 kilót), és lelkileg is (nincsenek barátaim, levert vagyok mindig)


Lesz-e belőlem valaha egy normális ember aki esetleg még párt is talál magának, és tudja élvezni az életet?



Tudom hogy hülyén hangzik ez az egész, de akinek van tippje hogy hogyan térhetnék magamhoz, arra kíváncsi lennék :/:)



2014. ápr. 8. 21:28
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Veled egykorú srác vagyok, sajnos ugyan ez a helyzet velem is, legalábbis nagyon hasonló. Ha gondolod írj rám. Esetleg ha a közelben laksz lehetünk barátok, de mindenképpen segíthetünk egymásnak felállni :)

2014. ápr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 freestyleman válasza:
100%
Szerintem így vagy jo nem muszály minden héten piálnod buliznos netán kábítoszerezned vagy verekedned hogy valakinél bevágodj, Mert téged fognak majd a sitre vágni. Egy csomó olyan srác van mint te aki vinni akarja valamire az életben és inkább leül tanulni. Mondjuk nagy ritkán elengetheted magad de csak normális keretek között :)
2014. ápr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ugyanigy voltam énis. elkezdtem kondizni,meg odafigyelni a kajálásra 2 éve.jót tett, fizikailag meg mentálisan is.lett barátnőm is aki szeret.de azért még nem az igazi minden,előfordul vagyok mélyponton,igaz sokkal kevesebbszer mint régen.de ne add fel ! soksikert:)
2014. ápr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!