Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik évek óta szednek Xanaxot...

Akik évek óta szednek Xanaxot vagy Frontint: tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mi jobb és mi rosszabb? Kellett-e és mit változtatni? Leszokási próbálkozás(ok)?

2014. ápr. 9. 14:27
 1/7 NoDrugs ***** válasza:
35%
Rosszabb mint a heroin.
2014. ápr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4 évig szedtem Xanaxot PTSD miatti alvászavarra, nagyban segítette az alvásomat, reggel picit álmos voltam kezdetben, de ez hamar elmúlt. Lerakni bármikor le tudtam, ha úgy adódott, pl. 1 hetes Sziget fesztivál alatt, aztán utána szedtem tovább, mintha mi sem történt volna. Decemberben hagytam el végleg (persze orvossal megbeszélve) problémamentesen.
2014. ápr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kis mennyiségben én még most is szedem. Pontosabban időszakosan, ha mennem kell olyan helyre, ahol rám tör a szorongás, vagy esetleg olyan élethelyzetbe kerülök, ami miatt pánik lesz úrrá rajtam.


Most napokig, vagy akár hetekig is megvagyok a gyógyszer nélkül, szóval nem gond a leszokás; viszont azt észrevettem magamon, hogy ha huzamosabb ideig szedem, akkor butább leszek. Gyengül a felfogó képességem és egyéb zavarok is jelentkeznek.


Régebben volt, hogy előírt módon, másfél-két hónapig szedtem folyamatosan, napi 1,5 mg-t három felé elosztva. Akkoriban szintén butábbnak éreztem tőle magam, a szex nem működött egyáltalán és amikor le akartam tenni, pánikrohamok és rosszullétek jöttek rám. Mindez három-négy napig tartott és utána elmúlt.


Jelenleg szerintem nálam inkább pszichológiai függés alakult ki, mintsem kémiai, de hasonlóan nehéz abbahagyni a szedését.

2014. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves NoDrugs! Úgy látom máskor, más hasonló oldalakon is aktív vagy. Tényleg érdekel: neked vannak, voltak nagyobb gondjaid? Te mi mást ajánlanál? Gyógynövényeket, más jobb módszert?

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2014. ápr. 10. 13:49
 5/7 NoDrugs ***** válasza:

Én 3 évvig szedtem és 10 hónapja hagytam abba.


Mivel semmit nem írtál magadról így nem tudok mit ajánlani.

2014. ápr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hektorr7 ***** válasza:

a xanax meg frontin tényleg gyilkos szer. De hát hiába csak ettől nyugszok meg valamennyire, így muszáj szednem!


De tényleg semmi pozitívat nem tudok róla mondani. Elkábít, függővé tesz és lerombolja az ember memóriáját.

2014. máj. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a xanax meg a frontin ugyanaz, alprazolam mindkettő
2015. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!