Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Betegre aggódom magam, vagy...

Betegre aggódom magam, vagy valami vírus?

Figyelt kérdés

A barátom a múlt héten autóbalesetet szenvedett, eltört a lába, megrepedtek a bordái, de ami a legrosszabb, hogy fejsérülése is van, amit műteni kellett. Sajnos nagyon messze van kórházban, így nem tudom meglátogatni, csak a húgától kapok róla hírt.

Egy kicsit jobban volt valamelyik nap és vele, a barátommal is tudtam beszélni egy kicsit. Nagyon furán beszélt, nem tisztán, ami persze érthető, de engem nagyon megijesztett. Emlékezet kiesése is van, eleinte a nevemre sem emlékezett, de tudta, hogy van egy lány, aki szereti őt.

Amióta tudom mi van vele beteg vagyok. Nem tudom mennyire függ ezzel egybe, de aznap, mikor megtudtam, este felé nagyon fájt a torkom és folyt az orrom. Másnap ugyanez volt, de javult egy kicsit, a torkom már nem fájt annyira. Viszont szintén este felé elkezdtem szédülni.

Másnap ugyanígy szédültem és fájt a fejem. Nem belső fájdalom volt, inkább mintha megütöttem volna.

Az utóbbi napokban minden elmúlt a fejfájást kivéve, de jött egy úhabb dolog. Gyengének, üresnek érzem magam. Mintha egy szellem lennék.

Napok óta nem kapok hírt a barátom állapotáról és nagyon aggódom érte. Nem tudok aludni sem.

Belebetegszem az aggódásba? Vagy elkaptam valami vírust? Tapasztaltatok már ilyet magatokon vagy ismerősötökön?


14/L



2014. ápr. 9. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Betegre aggódtad magad, a stressz gyengíti az immunrendszert és ilyenkor könnyebben megfázol, vagy elkapsz nyavalyákat.
2014. ápr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Tudok valamit tenni, hogy ne legyek betegebb? Vitamin vagy valami? Valójában ez a gyengeségem idegesít engem. Tényleg, mintha nem lennék teljes, ami biztos, hogy a hiánya miatt van.
2014. ápr. 9. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!