Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az öngyilkosság gondolata úgy...

Az öngyilkosság gondolata úgy fertőzi meg elmémet, akár a legszörnyűbb vírus a legyengült testet. Hol a kiút?

Figyelt kérdés

Ezt a szenvedést nem fogom tudni sokáig elviselni.


Senkire nem számíthatok. Az egyetlen ember, aki szeretett, elhagyott. De nekem Ő az életem. A mindenem. Életem szerelme. Tudom. Érzem. De Ő.. már nem szeret. Elrontottam. Rettenetesen. Helyrehozni lehetetlen.


Szeretethiány. Magány. Fájdalom. Kín. Hónapok óta. Egy barátom sincs a közelben. Nincs ki vigasztaljon. Ki megöleljen, s azt mondja, Ő mindig itt lesz mellettem. Egyedül nem fog menni. Nem. Lelkem lángra kapott, s lassan elporlad. Lassan semmi nem marad belőle, lassan vége mindennek. De én még élni akarok. Oly sok teendőm van még, mielőtt meghalnék. De ha ez így folytatódik, nem marad más választásom.


Szeretnék segítséget kérni tőletek. Nem akarok így élni tovább. Mert ez nem élet.


2011. máj. 2. 18:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Magadra számíthatsz, senki másra, amúgy meg elmehetnél emoköltőnek.
2011. máj. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy most másra is szükségem lenne, nem csak magamra. Tényleg úgy gondolom, hogy egyedül nem sokáig fogom kibírni ezt.. :/
2011. máj. 2. 19:09
 3/18 anonim ***** válasza:
hát akkor miért nem keresel valakit ? otthon szomorkodva elég nehéz lesz
2011. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Temetkezz munkába, vagy az iskolai teendőkbe, foglald el magad, keress valami hobbit. És nem csak azért, hogy elvon a figyelmed a bánatodról, hanem mert sokkal előbb találnak rád új barátok, szerelem, ha egy erős, céltudatos embert látnak.

2011. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
És hol kellene keresnem?
2011. máj. 2. 19:35
 6/18 anonim ***** válasza:
hát oké mesélj valamit magadról és megmondom , merre laksz , mik a hobbik / sport amit szeretsz , hány éves vagy , munka/suli/egyetem stb mit csinálsz stb
2011. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Budapesten lakok, német érettségire "készülök". 17 éves vagyok.. Hobbi?.. Nehéz összeszedni. Lássuk.. Szeretek kirándulni, futni, és úgy általában minden sportot. Szeretem a múzeumokat is.

Ennyi jut eszembe.. :/

2011. máj. 2. 19:42
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

na lássuk akkor még suliba jársz , kell ennél jobb hely ? rengeteg ember , osztálytársakkal nem jössz ki ?

szeretsz futni , nagyszerű miért nem mész el hivatalosan valami csoporthoz ? sok új ember , közös érdeklődés is megvan tökéletes

Pesten vagy , rengeteg múzeum , menj el 1-1 kiállításra

ha meg konkrétan CSAK párkapcsolatra gondolsz akkor társkeresők neten , teljesen jók

még annyit azért leírok hogy 17 éves vagy istenem , az emberek 99%-át éri élete során több mint 1 szakítás

tudom hogy most rossz és azt hiszed életed szerelme , de minden lány ezt mondja az elsőre ilyen korban és mégis itt is kb 98%-ban ez nem igaz , találsz majd mást

szerintem nem kéne ennyit szenvedned ezen , élvezd ki kicsit az életed inkább

2011. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem pont azért támadtak önpusztító gondolataim a hétvégén, mert még egy ellenkező nemű sima barátot sem tudok összeszedni. Velem ellentétben, te nem vagy ilyen balf*sz, örülj hát annak, hogy ily' fiatalon sikerült megtapasztalnod a lángoló, őszinte szerelem érzését.

És hidd el, akinek egyszer sikerült párra lelni, az nem reménytelen eset. Ahogy az előttem szólók írták, ismerkedj meg új emberekkel, ha élőben nehezen megy, akkor legalább neten, hidd el, az is sokat segít. ;)


Minden jót, és légy boldog! ;)

2011. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti, kellene jobb, igen, mert az ide járókkal semmi közös témám nincsen, mivel én nem járok el minden hétvégén beb.szni. :)


Ez a csoport nem rossz ötlet, lehet megpróbálkozok vele. :)


Fiú vagyok, amúgy. :) És én nem csak úgy mondom, én tényleg így érzem. Anyukám betegség miatt még nagyon fiatal koromban elhagyott minket, így nem kaptam szeretetet senktől. Ez a lány volt az egyetlen, akitől megkaptam, de teljesen elrontottam mindent, és kiábrándult belőlem.. Most még csak hallani sem akar rólam. :( És tényleg Ő nekem az egyetlen, életem értelme, ennyire senkit nem szerettem még, és nem is fogok. Ő az igazi, Ő az, akire mindig is vágytam, akiről mindig is álmodoztam.. És hihetetlenül belészerettem azonnal, amint megismertem. Ő nem csak egy lány. Ő tartalmazza mindazt, aki vagyok. Nélküle tényleg nem vagyok más, csak egy üres, személyiség nélküli héj.. Azon is komolyan el kellett gondolkodnom, hogy mit is szeretek, mert alapból SEMMI nem volt bennem ezekről. Emiatt nem tudom nélküle élvezni az életem, mert a fájdalom mindenhova követ, mindenhol velem van, mindig a sírás kerülget,és másra nem is tudok figyelni, csak erre.. Mindennél jobban szeretem Őt.

2011. máj. 2. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!