Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van pesten jó pszhológus/pszih...

Van pesten jó pszhológus/pszihiáter aki ingyen vagy olcsón dolgozik?

Figyelt kérdés
Egyenlőre nincs pénzem rá viszont kíváncsi vagyok mi sülne ki belőle. Esetleg jó is lehet de havi 20ezreket akkor se költenék rá ha lenne.
2014. ápr. 17. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Viccelsz? Nem ők a szeretetszolgálat, pláne ha nincs is súlyos problémád.
2014. ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy nincs szükségem rá? Egyszerűen csak nem akarok kezelést, kíváncsi vagyok szimplán. Amúgy olvastam, hogy mások ingyenesen járnak kiközösítéssel meg ostoba tini problémákkal(megjegyzem 16 vagyok) én meg nos én nem úgy látom, hogy bajom lenne de tudom, hogy van.
2014. ápr. 17. 16:04
 3/8 anonim ***** válasza:
1.
2014. ápr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. Nincs.

2. Van bajod, vagy nincs?

3. Aki kíváncsi az hamar megöregszik és még ára is van. Ha még jársz suliba, keresd fel az iskolai pszichológust. Az is azt fogja mondani, mint a fizetett.

2014. ápr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már hogy ne lenne? Beutaló a háziorvostól, aztán területileg illetékes kórház-rendelőintézet pszichiátriai szakrendelése..:P
2014. ápr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Természetesen vannak, alapítványoknál, kórházakban.

Ami viszont a gond... a terápia sikerét a terápiás kapcsolat határozza meg, nagyon egymásra kell hangolódni páciensnek és terapeutának.

TB-alapon nem választhatsz: kapsz valakit, vagy bejön, vagy nem. A módszert sem választhatod meg, amit adnak, az lesz.


Egyébként egyetlen pszichológus és pszichiáter sem dolgozik ingyen, őket is fizetik a TB-kasszából, sőt, a szobának, ahol kezelés folyik, van rezsiköltsége, és hasonlók...

2014. ápr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És még valami. Kíváncsiságból ne menj. Úgy az égvilágon semmi nem fog kisülni belőle, max. annyi, hogy megállapítod, hogy ez semmire se jó...

A sikeres terápiához nagyon nagy elkötelezettség kell. Ha akarsz változtatni, akkor van eredménye, ha csak úgy ímmel-ámmal mész, akkor meg pár alkalom után kihullasz. Időt és energiát spórolsz meg magadnak és a terapeutának, ha nem mész. Csak ha tényleg problémád van, és tényleg akarsz változtatni. Akkor viszont nagyon kell dolgoznod magadon!

2014. ápr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy bariságból ingyen dolgozó hanem, hogy mondjuk aki állami vagy mittomén milyen támogatást kap. Mellesleg a kérdésre is lehetne válaszolni, nem szeretnék én magyarázni a saját kérdésemnél. Itt válaszokat várok.
2014. ápr. 18. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!