Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dr Csernus mindenkiben talál...

Dr Csernus mindenkiben talál hibát? Itt olvastam, h valaki irta, hogy egy csoport elött tartott elöadást, aztán egyszer megkérdezte, hogy ki tartja magát jo nönek. Kiment e csinos lány és porig égette. Neki senki sem jó nő?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tökéletes ember, tehát mindenkiben lehet hibát találni. De hogy ez jogos, vagy sértő az már más kérdés.
2009. dec. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő jó nőnek találta magát, de hát ez relatív.

Azért a bunkóság az már túlzás. És mindenkiben van hiba, szerintem csak magában nem látja a gerendát.

2009. dec. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Én sem értem Csernust, egyszer azt hangoztatja, hogy önbecsülésed legyen meg önbizalmad, aztán mikor valakinek van (lásd lány, aki jó nőnek tartotta magát), akkor azt meg sz.rrá égeti. Azt sem értem, hogy miért nem meri senki neki megmondani a magáét. Szerintem én fél perc alatt összevesznék vele, az tuti, hogy nem hagynám magam. Ja és mellesleg Csernus sem hibátlan, hisz senki sem az.
2009. dec. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hiszen senki sem hibátlan. Talán ezt akarta megmutatni. Az önbexcsülés nem kívülről(pl. Csernus szájából) fakad.

Nem is biztos, hogy porig alázta, én alamennyi műsorában inkább tapintatosnak találtam néha, a mellet hogy őszinte. De én sokszor keményebben fogalmaznék, láttam, hogy nagyon óvatos. Talán nem is aláza porig,m csak neked tűnt annak?

aNNYI TÚLÉRZÉKENY EMBER VAN MANAPSÁG. Itt is számtalanszor előfordul, hogy adok egy őszinte, jóindulatú tanácsot, a kérdező köszöni, és mindig van egy-kettő, aki szól, hogy igazam ven, de fogalmazhattam volna tapintatosabban...de akkor teljesen értetetlen és használhatatlan a válasz. Ha elkenjük a dolgokat - amolyan amerikai tapintatbl - az oda vezet, hogy meg sem érti, akihez beszélünk. Íg yvégül visszajelzés nélkül, vagy hamis válasszal ő jár rosszul.

2009. dec. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

11.59

TÖKÉLETESEN IGAZAD VAN.

Már néha én sem szívesen válaszolok mert legutóbb is az volt h leírtam a véleményem és lepontozták 0-ra és pár válasszal előrébb vki ugyanazt irta csak finomabban.

Sajnos tényleg sokan nem szeretik az "durva" igazságot.

Amire mondhatni h szubjektív. de persze fájó az igazsággal szembenézni ,ezért .

Ezt mindenki megtapasztalta az életében,vszínüleg.

Egyébként imádom Csernust. :-)

2009. dec. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ne haragudj, de szerintem csak téged érintett túl érzékenyen a dolog. Csernus nem szokott szánt szándékkal, bunkóságból alázni, és nem is hinném, hogy alázta, csak, mint ahogy azt az előttem szólók közül valaki mondta, megpróbált rávilágítani valami olyan dologra, ami fontos és lényeges. Én nem voltam ott az előadáson, úgyhogy nem tudom, mi volt a téma, de szívesen ott lettem volna.
2010. febr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
60%
Csernus, az egyik példaképem. Mindenkinek megmondja a tutit. Némelyeknek én is.
2010. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!