Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vonzódok olyan fiúkhoz,...

Miért vonzódok olyan fiúkhoz, akikről tudom, hogy egyáltalán nem illenek hozzám, de majd megőrülök, amiért nem lehetek velük?

Figyelt kérdés
Elöljáróban leírnám, hogy még nem találtam olyan fiút, akivel összeillettünk volna. Csak 19 vagyok, talán még belefér. A fiúk, akikhez vonzódok, nagyon különbözőek. Van köztük édes, finom angyali fiú, kedves, szerény mosollyal, halk hanggal, okos szemekkel. A másik nálam négy évvel fiatalabb, a külseje is vicces, magas és csontsovány, furcsa a járása, vidám, játékos. Van olyan, aki izmos és komoly, okos, tiszteletreméltó, félelmetes. Van olyan is, aki enyhén szociopata, érzéketlen, veszélyes. Én nem látok bennük hasonlóságot, és tudom, hogy nem jönnék ki velük jól, mégis van bennük valami, ami nagyon-nagyon vonz. Miért ennyire különbözőek, és miért akarom őket?

2014. ápr. 19. 21:51
 1/1 anonim válasza:
Mert még nem találtad meg, hogy ki a zsánered:D Nem tudom, hogy te milyen vagy de majd biztosan megtalálod azt aki illik hozzád. Én pl. mindig olyan fiút kerestem akinek ugyan olyan a zenei ízlése mint nekem meg az öltözködése, totálisan jól megvoltunk mikor találtam egy ilyet aztán nem működött a kémia mert nem szerettem belé. Aki keres az talál:):D
2014. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!