Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon sokat vagyok egyedül,...

Nagyon sokat vagyok egyedül, és állandóan hülye gondolataim vannak meg zenék mennek a fejemben. Megőrülök. Hogy kapcsolhatnám ki az agyamat?

Figyelt kérdés

Depressziós vagyok, és nagyon rossz a közérzetem. Arra jöttem rá, hogy az életemben rengeteg esemény meg se történik velem, csak a képzeletemben. Előrevetítek sok mindent, meg elképzelem, mit szólnak majd emberek, meg hogy fognak sikerülni dolgok. Meg filmeket nézek és azok járnak a fejemben, de alkotó tevékenységet nem végzek.



Véget akarok vetni ennek. De hogyan?


2013. szept. 7. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Valódi cselekvésekkel tehetsz csak ellene. Keress valamit, amit szeretnél csinálni (nem filmezés) és tedd azt. Lehetőleg valami kreatív elfoglaltságot, pl. rajzolás, zenélés.


De társaságba járni sem rossz ötlet, de tudom, hogy az nehéz, ha egyedül vagy...

2013. szept. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nehéz, mert egyrészt, olyan régóta vagyok egyedül, hogy nem alakult ki körülöttem állandó társaság, másrészt, szintén a régóta tartó egyedüllét miatt, már-már fóbiásan félek sokszor a társaságba menéstől...
2013. szept. 7. 16:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, zenék mentek a fejeben.:O Csakis mindennap este jött elő hogy zenék mentek a fejemben.Egész este nem tudtam aludni tőle.Nekem erre gyógyszert írt ki az orvos, amitől már nem mennek zenék fejemben.
2013. szept. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, keress meg egy pszichiátert, hogy segítsen visszailleszkedni a szociális környezetbe, hidd el, sokat segít! Miután kevésbé tartasz majd a többiektől, sokkal könnyebben tudod majd aktivizálni magad.
2013. szept. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!