Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbiával, lehet így...

Szociális fóbiával, lehet így tovább élni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már nem bírom lelkileg annyira lent vagyok hogy az hihetetlen, ma kellett volna fodrászhoz elmennem de egyszerűen nem merek elmenni szörnyen dühös vagyok magamra ez az,egész dolog miatt.Volt olyanra is példa, hogy munkások dolgoztak az utcánkba (utat javítottak) ott volt a házunk 10 méterre kb de inkább körbe mentem a fél városon hogy hazajussak mintsemhogy elmenjek előttük.Sokszor a buszra sem szállok fel hanem inkább elmegyek gyalog a suliba ami másfél 2 órába tellik csak hogy ne kelljen buszonom.Már teljesen magamba vagyok roskadva és ugyanakkor gyűlölöm magam...van még valamilyen esély arra hogy ebből kigyógyulok valaha? îgy egyszerűen nem lehet élni már ez nem emberi....

2014. ápr. 23. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
gondolj arra hogy verebek az emberek,és ők is meghalnak egyszer, ugyan nincs értelme tartani tőlük:)de kezdj el gyúrni vagy vmi küzdősportot az hátha önbizalmat ad.(nekem segitett:D)
2014. ápr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így csak nagyon nehezen, és ez egyre nehezebb lesz, mert a kezeletlen fóbia "terjed". Pszichiáterhez kell menni, attól lesz jobb a helyzet. (Nem csak gyógyszeres terápia létezik.)
2014. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól írta az utolsó! Pszichiáterhez kell menni...ebből máshogy nem fogsz kigyógyulni.
2014. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is ugyanígy vagyook:// bár nekem zárt helységben sok ember között..halálom!

ha akarsz beszélni, akkor regina01011997@gmail.com


19/L

2014. ápr. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tudom, hogy sokszor szinte elviselhetetlen. de nem betegség, ezért nem kezelhető. én sokfajta gyógyszeren, orvoson és pszichológuson vagyok túl (egyhez most is járok). az a megoldás, hogy megteszel mindent, amire egy kicsit is képesnek érzed magad. kis eredmény is eredmény.
2014. ápr. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hogyne lenne betegség... most komolyan mi szociális fóbiások így kell leéljük az életünket??

ha betegség, akkor gyógyítható.

ha nem az, akkor vége..


ez mentális betegség, lelki betegség..


lennie kell kiútnak

2014. ápr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez nem jó logika. mondtam, hogy nincs vége. csak nincs egy kitaposott út, amit ha csinálsz, akkor jó lesz. próbálkozni kell összevissza, ahogy csak bírod. azért csinálnak mindenből betegséget, mert ez bizonyos emberek tekintélyét és bizonyos termékek keresettségét növeli. mindent próbáltam már, amit csak javasolnak rá. sport, kaja, gyógyszer, beszélgetés, víz, nap, levegő, sok olvasás a témában, autogén tréning, doki, pszichológus. meg sok minden más.
2014. ápr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!