Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy kezelik a depressziót?

Hogy kezelik a depressziót?

Figyelt kérdés

Kihez kell fordulni kialakuló-középsúlyos depresszióval?Érdemes?

Hogy tudnak segíteni?


2014. ápr. 23. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez és kapsz rá gyógyszereket. Ha még csak kialakuló, akkor hamar rendbe hoznak.
2014. ápr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mondod?! Hát kérlek nekem marhára nem így volt.Direkt nem adott gyógyszert mert attól hülye leszel,szószerint csak arra jó hogy ne tudj magadról.Meghallgatni meghallgat,az már másik kérdés hogy mennyire tudsz megnyílni előtte.A depresszióból igazán csakis kizárólag te tudod kigyógyítani magadat azzal hogy javítasz valamicskét az életeden.Na jó ez mindenkinek relatív de ok nélkül nem golyózik be az ember,tehát ha a kiváltó dolgot megoldod pár hónap alatt a depresszió elszáll,nekem így volt.Magányos voltam és utáltam magam.Összejöttem egy lánnyal és hírtelen nem is akartam annyira megdögleni..kár hogy már szakítottunk..
2014. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. ápr. 23. 18:10
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Mindenképpen pszichiáterhez kell fordulni, ilyen panasszal. Ugyanis csak ő állapíthatja meg ezt a betegséget. Ugyanis nem elég ehhez pár napig szomorúnak, kedvetlennek lenni. És gyógyszert is csak akkor kapsz...bár a gyógyszer csak mankó a gyógyuláshoz, azért neked is tenned kell.
2014. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!