Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nálatok is szokott depressziót...

Nálatok is szokott depressziót okozni a Frontin szedése huzamosabb ideig?

Figyelt kérdés
Ritkán szedem, 3 kb havonta jön rám, hogy akkor huzamosabb ideig szedem és akkor naponta 3-4 db 0,5mg-osat. Aztán mikor leakarom tenni 3 hét után.......mint akit elvágtak, csak ürességet érzek, semmihez semmi kedvem, öngyilkossági gondolataim vannak.
2014. ápr. 1. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A Frontin nagyon könnyen függőséget okoz. Szerintem a Te esetben is ez történik. Ez nem kimondottan depresszió, hanem a gyógyszermegvonás következménye.
2014. ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elírtam fent, szóval kb 3 havonta szoktam szedni olyan 3 héten át...
2014. ápr. 1. 12:52
 3/9 A kérdező kommentje:
És az igaz, hogy a Frontin meg egyéb alprazolam tartalmú készítmények károsítják az agysejteket?
2014. ápr. 1. 13:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Valóban függőséget okoz és annak lehetnek ilyen "üresség" szerű tünetei, de hogy károsítaná-e az agysejteket... Fene tudja. Valaki szerint igen (sőt, volt olyan, aki azt mondta nekem, hogy egy rokona ez miatt halt meg), mások szerint pedig nem.
2014. ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pedig úgy vagyok vele, hogy nem is tudom...jönnek az életemben ilyen hullámvölgyek....amikor nagyon magam alatt vagyok, és akkor egyébre sem vágyok csak arra, hogy kikapcsoljak....aludjak egy jót....az ilyen esetek kiváltói lehetnek gondok, stresszes helyzetek....de néha csak úgy rámtör és nem magam sem tudom megmagyarázni, hogy miért...drogokhoz még sosem nyúltam, nem azért mert az etikám ezt diktálja...de félek rákapnék...így inkább a nyugtatók maradnak, meg néha némi alkohol, de azt sem jól bírja a szervezetem. De ilyenkor szörnyű, amit érzek, amit pl most is...szeretném letenni a Frontint és nem is inni, de akkor még szarabbul vagyok, ördögi kör........
2014. ápr. 1. 14:54
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Erre jó a Frontin.

Megfelelő (pl.: integratív) pszichoterápiával könnyen kiléphetsz az "ördögi körből". A suicid gondolatok ezt igencsak indokolják!

2014. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Valami tipp? Ha sok folyadékot iszok, mikor leteszem, gyorsabban kiürül a szervezetemből?
2014. ápr. 12. 21:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Szedtem és szedem is időnként én is, de kis adagban 0,25-ös tablettából napi 1/2, vagy pár napig 2x1/2 szemet. Előfordul, hogy 2-3 hónapig is szedem. Ha csak napi felet szedek, akkor simán le tudok állni róla. Ha viszont már kétszer felet, akkor már megérzem a leállást. Citromfű tea, Neuranax gyógygomba, B komplex segít az elhagyásnál. Az az üresség érzése, kedvetlenség a gyógyszermegvonás miatt van.
2014. ápr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Frontint nem három hétig kell szedni, hanem csakis addig, amig az orvos rendeli, de akkor végig. Pszichoterápia nélkül pedig semmit sem ér, csak fölöslegesen mérgezed a májadat és a vesédet vele.
2014. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!