Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon rivotril függő lettem,...

Nagyon rivotril függő lettem, sőt, tegnap bevettem 100 db 2mg-osat és még itt vagyok, Mi ez? Hogyan hagyjam abba, már aludni sem tudok tőle, sőt, még ingerültebb vagyok. Válaszokat várok.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 04:34
 1/6 anonim válasza:
50%
Nagyon helytelen, sőt egészségromboló amit teszel. Csak annyit szabad bevenni, amennyit az orvos felír. Egyébként ha nincs szervi pszichés betegséged, akkor a legkönnyebben saját magadat tudod meggyógyítani, még pedig úgy hogy lefoglalod magadat mindenféle más dologgal akár sétával, futással, takarítással, olvasással, rejtvényfejtéssel, stb. Minden csakis rajtad múlik! Ezt jól jegyezd meg.
2014. ápr. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Agyat, vesét, gyomrot szétcseszi. Rivotrillal nem lehet öngyilkoskodni, igen, xanax-szal sem. Ezek ahhoz kispályás készítmények, ettől függetlenül a káros hatásai állnak. Idővel rezisztencia alakul ki a szervezetben, nincs ingyenebéd, átaludni nem lehet a problémákat, egyre kisebb hatáshoz kell egyre nagyobb mennyiség, szintén egyre növekvő mellékhatások mellett, egyik az ingerültség. Egy jó darabig biztosan nincs értelme tovább szedned, főleg ezzel a 100-as akcióddal. Konzultálj a dokiddal.

Mire szeded?

2014. ápr. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lefoglalással részben egyetértek, de ne az örökös terelésre, igazi megoldandók elől valóli menekülésre használjuk fel ezeket a cselekményeket, mert akkor bizony nem segítségek. Abban is van igazság, hogy saját magad tudsz segíteni. Ennek hogyanjaira viszont szakembereknek kell rámutatniuk, főleg hát a kérdezőnél, látjuk, hogy nem épp az öngyógyítás megy neki, nála még a gyógyszer az isten. Eltérő, ki mitől világosodik meg, hogy bizony nem a gyógyszer az. Általában akinek rivotrilt írnak, nem a gyógyszeres vonal fog megoldást nyújtani. (Vannak keményvonalas pszichiátriai betegek, akiknél azonban elengedhetetlen, de nem róluk beszélünk most.)
2014. ápr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
6 ÉVIG SZEDTEM, ALIG BIRTAM LETENNI. AZT HITTEM SZÜKSÉGEM VAN RÁ,MERT HA NEM VETTEM BE, ROSSZUL VOLTAM, AZT HITTEM MEGHALOK, VAGY MEGÁLL A SZIVEM, DE HOZZÁSZOKOTT A SZERVEZETEM AZT ÉREZTEM,NEM AZ EREDENDÖ OK MIATT VOLTAM ROSSZUL. AMIKOR CSÖKKENTETTEM, AKKOR ÉREZTEM HOGY NAPPRÓL NAPRA EGYRE JOBB, MAJD NEM VETTEM BE ÉS A SZERVEZETEM NEM HIÁNYOLJA. 4 HÓNAPIG KÜZDÖTTEM VELE, NEHÉZ VOLT DE MEGÉRTE. MOSTMÁR LEHET GYEREKEM, MEG ELKEZDTEM A JODSIT CSINÁLNI, MEGÉRTE LETENNEM, EDDIG ZÁRT AJTÓK KINYILTAK MEG ELÖTTEM, TEDD EZT TE IS.
2014. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Megkérdezhetem, miért írtad ezt csupa nagybetűvel? Ugyanis ez az interneten kiabálást jelent.

2014. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy direkt írta így. A helyébe 6 év után én is így írtam volna. Gyilkos szerek.
2014. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!