Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tud egy azon dolog ilyen...

Hogy tud egy azon dolog ilyen ellentétes érzéseket kiváltani az emberből?

Figyelt kérdés
Pl. van olyan dolog, ami félelemmel, rettegéssel tölt el, de bizonyos helyzetben rájöttem, hogy szexuális izgalom forrása is.
2012. márc. 17. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egy perverzió féleség. Nekem is van hasonló, például a fájdalom, vér, és hasonlók. amíg nem éled ki olyan emberrel, aki nem akarja, teljesen normális dolog.
2012. márc. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Szerencsére nem olyan, amivel másoknak ártanék. De vajon, mitől fordul át ez perverzióvá? Eddig csak a félelmet, viszolygást éreztem ennél a dolognál, és nemrég döbbentem rá, hogy bizonyos helyzetekben egészen másképp hat.

2012. márc. 17. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Ez változó szerintem... van akinél mindig is benne volt ez a hajlam, csak később forrotta ki magát, van akinél meg egy pozitív élmény váltja ki. De olyat is hallottam már, hogy például egy lánnyal az apja erőszakosan viselkedett kiskorában, és bár ez negatív élmény, később a szexuális életében kedvelte emiatt az agressziót.

2012. márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hasonló dologról van szó nálam, mint a példádban! Ezt fordíthatta át egy pozitív élmény? Valahogy továbbra sem értem mitől lehet az izgalmas, ami korábban csak negatív érzésekkel töltött el.
2012. márc. 17. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő, csak egy pszichológus tudná megmondani, hogy konkrétan benned mért fordult át, de ezzel meg felesleges pszichológushoz menni szerintem.
2012. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg sajnos azt nem mondhatom, hogy átfordult.. inkább helyzettől függően máshogy hat.
2012. márc. 18. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!