Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongásra, szocfóbra melyik...

Szorongásra, szocfóbra melyik jobb Cipralex vagy Rexetin?

Figyelt kérdés
Cipralexet szedtem,ütős volt de nem tudtam tőle szexelni...
2014. ápr. 29. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egyén és állapotfüggő, a doki majd megmondja.

Ha van türelmed, a mellékhatás is elcsitul, de az hetekbe telik. Ezek nem bekapom-és jön a csoda gyógyszerek.

2014. ápr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem mondod? Én is rájöttem....de nem ez volt a kérdés :)
2014. ápr. 29. 17:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Rexetintől sem lehet szexelni. Sajna vagy a gyógyszer és a jobbulás, vagy a szex.
2014. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Írd meg nekünk hogy segíthessünk, hogy melyik válasz a neked megfelelőbb. Így könnyű lesz válaszolni.
2014. ápr. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Általában az antidepresszánsoktól bizony nem lehet szexelni... Szorongásra és szociális fóbiára a kognitív viselkedésterápia a leghatásosabb. Nem a különböző gyógyszerek.
2014. ápr. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Gyógyszereknek mellékhatásaik vannak, éppen ezért a kérdésedre ebben a formában válaszolni nem lehet egyenesen. Ezt ki KELL tapasztalnod, hiszen mindenkinél kicsit másként hatnak a vegyi anyagok.

Vagy elmész a nem hagyományos orvoslás irányába. Én 13 hónapja kaptam külföldről egy Alpha-Stim gépet, ami kifejezetten a szorongásra van kitalálva.

2014. ápr. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Baromi jó...kezdek parázni hogy örökre ilyen nyomorék maradok...de azért reménykedek a legjobbakban.Jó barátom aki szedte már mindkettő gyógyszert azt mondta hogy a rexetinnől nem tapasztalt ilyen jellegű mellékhatást mitn a cipralexnél...de majd kiderül.Most egy ideig biztos szedni fogom a rexetint,mivel nincs párkapcsolatom és nem is vágyok rá :)
2014. máj. 1. 13:38
 8/11 Promotions válasza:
Nem tudom, hogy bírod szedni ezeket a szarokat, nekem is felírt a H.orvosom Rexetin 20mgt, már estére kijöttek a mellékhatásai, én akkor azt mondtam szenved a faszom így minden nap tőle, igaz anélkül is szenvedek :D de az már durva. Próbálgasd a természetes cuccokat, pl Neuroptim meg a pszichológus.
2014. máj. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Sajnos volt már sok terapeutám nem kevés pénzt áldoztunk a gyógyulásom érdekében,de egyik sem tudott segíteni...azért szerintem ez elég gáz,pedig mi mindent megpróbáltunk.Én már kezdek jobban lenni a gyógyszertől az elején én is szenvedtem mitn a kutya de ez van,a cél érdekében ki kell bírni :)
2014. máj. 11. 20:15
 10/11 anonim válasza:

Leírnátok milyen mellékhatásoktól szenvedtetek?

Én baromira írtózóm a gyógyszerektől,az első receptet el is dobtam,most három napja szedem,de majd szét robbanok,iszonyú éjszakám volt,be is lázasodtam,pedig évente talán ha egyszer lázas vagyok.

2014. jún. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!