Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amikor már úgy érzem, hogy...

Amikor már úgy érzem, hogy semmire sem vagyok alkalmas?

Figyelt kérdés
Már a sorozatos kudarcélmények és évek óta tartó magány miatt már nem bírok optimistán állni semmihez. Nem adhatom fel a kislányom miatt, de sokszor úgy érzem, anyának is egy rakás sz@r vagyok. Már remélni sem bírok, elfáradtam.
2014. máj. 2. 15:51
 1/6 anonim válasza:
Én is így vagyok vele. Illetve már túl vagyok rajta. Próbáld csak elengedni magad, próbáld feladni. Én nem tudtam megtenni, mindig elkezdett hajtani valami belülről. Úgyhogy fogtam magam, és azt mondom, majd eljön mindennek az ideje. Látok másokat, de másokhoz nem hasonlíthatod saját magadat. Addig haladsz, amíg bízol magadban, és türelmes vagy.
2014. máj. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok én is. Tudom, hogy ez nem segít, de nem vagy egyedül. Én már ott tartok, hogy antidepresszánst írt fel az orvos, napok óta nem találom a helyem, nem alszom, nem eszem, próbálom megfejteni, hogy miért nem megy semmi, miért gonoszak ok nélkül az emberek :(
2014. máj. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nen akarok így leélni egy életet, de hiába próbálkozom, valahogy semmi sem változik és csak vegetálok már vagy 4 éve. Nagyon hosszú ez az idő.
2014. máj. 2. 16:21
 4/6 A kérdező kommentje:
Én már nem bízom magamban, ez a legnagyobb bajom. Hiába próbálom az önbecsülésemet visszaszerezni, már nem megy, mert mindig hibázok. Újra és újra.
2014. máj. 2. 16:24
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából csak kicsit próbálom kiadni magamból az elkeseredésemet, mert nincs kinek. Tanácsot nem hinném, hogy bárki is tud adni nekem. Lúzerségre nincs recept. Bárcsak végre szerencsésebb lennék. Bárcsak egyenesbe jönne végre az életem.
2014. máj. 2. 16:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is azért olvastam ezt az oldalt, hogy lássam más emberek hogyan küzdenek meg hasonló dolgokkal. Jó kibeszélni, és ha nem is sokat de egy kisit segít, hogy nincs egyedül az ember :( Bár örülnék ha senkinek nem kéne ilyen dolgokról írni/olvasnia soha :(
2014. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!