Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az mitől van hogy ha éjszakázá...

Az mitől van hogy ha éjszakázás után, mikor is ugye nincs egész este alvás (meló), abszolút nem érzek magamban gátlásokat?

Figyelt kérdés

de mihelyet pihenek.. és felkelek megint rosz a közérzetem..és gátlásosnak érzem magam?

Mintha jóval bátrabb lennék éjszakázás után, felhőtlenebbül beszélgetek másokkal..nem foglalkozom azzal ki mit mond stb...?


2009. dec. 26. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Talán hazafelé reggel az a 4-5 feles a haverokkal?


retafdog

2009. dec. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a depressziónak és a hasonló, pszichiátert igénylő betegségeknek tipikus tünete.
2009. dec. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

de az mitől lehet hogy nagyon fáradtan nem érzem "ugy" magam... netán valami hormon ami ezt okozzas nem termelődik anynira fáradtan vagy nem értem ezt?


nem szokásom munka után inni

2009. dec. 26. 16:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem, ha nem alszom. Egyszerűen ingerlékenyebbé tesz a fáradtság, legalább is ez az elméletem.
2009. dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!