Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt milyen betegségnek nevezik?

Ezt milyen betegségnek nevezik?

Figyelt kérdés

Amikor egy emberekből álló csorda vezér kiszemel egy embert, akit onnantól kezdve ellenségnek kiáltanak ki, a legkisebb hibáját is világ ellenes bűntettnek tekintik, megtiltják a jogot hogy boldog lehessen, kötelességüknek érzik hogy mindenki tudja a fickó egy szarember. Falka ide vagy oda de a tagok égető vágyat éreznek hogy egyalkalmas pillanatban megkínozzák és megöljék.

Valamint érdekelnek az okai hogy nagyon sok nő miért nedvesedik ezekre, és miért elég egy nedv a combján hogy osztozzanak a rájuk erőltetett életmódban. Vagy tegyük fel nem is sejtik hogy állatok között vannak de akkor is nem lehet ezt észrevenni, hogy találnak értéket olyanokban akikben nincs is?

Elméleti kérdés!



2014. máj. 5. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez két külön dolog, amit megfogalmazol. Most melyiket szeretnéd kibontani itt?
2014. máj. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mindkettő érdekel... írjon bárki annyit amennyire elég energiája van, de ha valaki átfogó választ tud nyújtani annak nyilván nagyon hálás lennék
2014. máj. 5. 19:35
 3/9 anonim ***** válasza:
A másodikra szerintem egyértelmű a válasz. Nem az, hogy a nők a bunkó pasikra buknak, csak az ilyen férfiak határozottak, magabiztosak, erősek, kimondják és megteszik, amit akarnak, és ez vonzó tulajdonság egy törékeny nő számára, mert szexi. Persze az már más, hogy ha elnyomják és megbántják, az nem tetszik nekik, de ez szerintem valahogyan kódolva lehet sok nőben, hogy a rosszfiúkra buknak.
2014. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak szubjektív vélemény lesz:


Nem betegség, 1. eset pusztán a birka viselkedés egy erőszakosságra kiélezett formája. Az emberek szeretnek csordába tömörülni, van egy ilyen összetartozás keresés bennünk amit könnyen ki is lehet használni és ellenünk fordítani. A birkaság effektus van ma: valakit követünk, mert ezt csinálja mindenki. Követjük az ellenünk hozott szabályokat (elhisszük hogy ezek értünk vannak), ugye az orvos tevékenysége vagy az ország vezetőségének tevékenysége igazából nem tesz senkit sem boldogabbá, senkinek sem jó, de kollektíve mégis hiszünk benne (mármint birkulunk benne) hogy jól csinálják a dolgukat, elfogadjuk, követjük őket, az utasításaikat.


Amit te írtál az kevésbé jámbor eset, a kiközösítés, ez is gyakori. Itt a birkák harapnak, hát nevetséges..


Az egészet talán a manipuláció és a manipulálhatóság írja le, ha valamit a Keresztények sátáninak neveznek, akkor ez az. Megvezetni és kihasználni másokat a kisebbség önző esetleg gonodsz céljai érdekében..


Erre nedvesedik egy nő? Akkor az vagy perverz, vagy a 'vezető' személyében egy életrevaló egyedet lát akitől ösztönösen életképes és biztosított jövőjű utódot várhat.. nagyon 'tudatos'.


Nem sejtik hogy állatok között vannak, nem akarják sejteni, a szemellenző az része a sikeres manipulációnak. Akkor vagyok jól irányítható ha nem tudok róla ha irányítanak, ha nem is akarok tudni róla, legjobb ha nem nyilvánvaló túlzottan a dolog, akkor mindenki boldog. Persze én nem leszek így sokáig boldog, de látszólag ideig-óráig könnyebb beolvadni és csordaként viselkedni.


Sajnos hosszú távon ez ritkán vezet jóra :)

2014. máj. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Aki olyan utat választ hogy másokat elnyomó, manipuláló és aggresszív, egyfajta látszólagos sikerességet érhet el, ez a sikeresség mint írtam vonzó lehet.


Amit egy helyes értékrendű ember egyértelműen rossznak/gonosznak tart, az a dolog valószínűleg hatalommal és előnyökkel is jár. Mint a kérdésben szereplő vezér. Persze ő maga sem tudja milyen igazi árat fizet ezért.

2014. máj. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tehát ez inkább egy életmód, semmint betegség? hát elég durva
2014. máj. 7. 15:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez egy lebutított életmód.


Akik ezt nagyban játsszák, azok abszolút eltértek a normális, tisztességes emberi viselkedéstől (állat felé) akik kicsiben tolják (gyerekek osztályközösségben, kis vezető egy cégnél, munkatársaival) azok szintén csak manipuláltak és átveszik a rossz viselkedésformát.


Mint írtam ők is megfizetik az árát, annyira hogy megérdemlik a sajnálatot :(


De hát manapság ilyen világot élünk.

2014. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Asszonyi állat, mondták erre régen
2014. máj. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nos, én tökéletesen átéltem azt körülbelül nap mint nap, amit te leírtál kérdező az első felében a kérdésednek. Sőt a másodikat is sikerült legalább egyszer...


Engem körülbelül naponta zaklattak, bántottak akár fizikálisan, akár verbálisan; a lány pedig akit szerettem konkrétan előttem smárolt a "bandavezérrel" ezek meg szólogattak engem és amikor láttam, jól kinevettek.


Nem úgy érzem, hogy rajtam kívül bárkit is megviselt volna ez a dolog, de cserébe nekem már volt egy-két öngyilkossági kísérletem, a szociális fóbiám még jobban elmélyült, szorongok és persze depressziós vagyok... Most vagyok 26 és ez jelenleg szerencsére stagnál, de elég egy kis fuvallat és tovább fog romlani.


Ahhoz képest azok pedig, akik ezt tették velem, vígan élik az életüket és többen sikeresek lettek. Szóval valóban nem lett jó vége, csak nem számukra, hanem nekem.


Egyébként ez lehet betegség; azok akik vezetik az ilyen csőcseléket, általában antiszociális személyiségzavarban szenvedhetnek (bónusz, hogy az egyik srác apja katonatiszt volt és amit a mai napig nem értek az, hogy amikor lecsukták az apját mert elég nagy pénzeket sikkasztott, baromi büszke volt rá a Facebookon... és ez most volt egy-két éve), akik pedig követik őket... na ők a birkák, akik nem képesek gondolkodni és dönteni saját maguktól.


Micsoda degenerált gyerek- és fiatalkorom volt, Istenem!

2014. máj. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!