Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kezeljem a vizsgadrukko...

Hogyan kezeljem a vizsgadrukkot? Kikészülök! HELP!

Figyelt kérdés
A szitu a következő: különösebb vizsgaidőszaki cirkuszok nélkül elvégeztem egy komolyabb egyetemet, most kényszerből külföldön dolgozom. A főnököm nagyon érezteti velem, hogy "csak egy magyar" vagyok, nem olyan fantasztikus félisten, mint ők. Önbizalom-építési célzattal most bevállaltam egy kemény nemzetközi szakmai vizsgát (ha európai mezőnyben megállnám a helyem, nem tudna annyira bántani). Életemben ennyit még nem tanultam vizsgára, holnap megyek. Most felnőtt fejjel kb. azt se tudom, hova f.ssak (bocsánat a vulgaritásért, de ez van). Gyomrom fáj, fejem fáj, reszketek. Hogy nyugodjak le? Van valakinek jó módszere?
2014. máj. 6. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Fussál egy kicsit, adj mindent bele, fusd ki magadból az összes feszkót, ami felgyűlt. Vagy az is jó, ha beraksz valami pörgős zenét, ami feldob, és ugrálsz rá, ameddig bírod. Persze előtte azért melegíts be egy kicsit, nem lenne jó, ha lesántulnál, de ha kisportolod magadból a feszültséget, elfáradsz rendesen fizikailag is, akkor aludni is jobban fogsz tudni, és holnap kipihenten ébredsz.


Nagyon szurkolok holnap!

2014. máj. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-)
2014. máj. 6. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!