Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan győzzem le a szorongásom?

Hogyan győzzem le a szorongásom?

Figyelt kérdés

Depressziós vagyok és nagyon szorongok, de nem tudok elmenni pszichiáterhez a szorongás miatt. Hogy tudnám legalább annyira leküzdeni a szorongást hogy pszichiáterhez eltudjak menni, ha még a házból is alig tudok kimenni?

Nincs valami vény nélkül kapható gyógyszer? Vagy bárkinek bármi ötlete? :(



2014. máj. 6. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg KELL "erőszakolnod" magad! Más alternatíva nincs. Én is szorongok nagyjából minden szartól...de muszáj legyőzni ezt! NEKED! Senki más nem tudja leküzdeni helyetted... Tudod, hogy milyen jó érzés lesz, ha szembenézel a félelmeiddel és legyőzöd azokat? Csak kis lépésekben haladj...de indulj el!
2014. máj. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem írtad le, hogy egyedülálló vagy e, vannak e barátaid, rokonaid, szüleid, stb. Pedig ebbe a betegségbe nagyon elkel egy ilyen személy. Ő elkísérhet az orvoshoz, és melletted áll a nem rövid idő alatt is, amíg tart a kezelés. Még azt sem írtad meg, hogy fiú vagy, avagy leány. Mert vannak akik akár levélben is az egyiknek szívesen segítenek. Mindegy, ha van kedved írni a problémádról, én segítek elindulni valahogyan. Írjál..

Ja, és nincsen pszichiátriai gyógyszer vény nélkül. Max teák vannak...

2014. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok 19 éves, nincsenek barátaim, se barátnőm, a szüleimre sem számíthatok szóval nincs senki aki segítene.
2014. máj. 7. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!