Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Írnátok nekem valami biztatót?

Írnátok nekem valami biztatót?

Figyelt kérdés

Miután pár napja úgy tűnt, sikerül kilábalnom egy nagyon mély gödörből, most azonban úgy érzem, kezdek visszazuhanni. Megint jönnek a sötét gondolatok, hogy egy semmi vagyok, hiába küszködöm, legjobb lenne, ha meghalnék stb. Szerelmes is vagyok, sajnos reménytelenül, nem kellek annak, akit szeretek - ezen is kezdtem már túltenni magam, de most visszaestem.

Kérlek, segítsetek, mire gondoljak, hogy ne érezzem magam egy semminek, és ne gyűlöljem magam?



2014. máj. 10. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Hajrá kérdező.
2014. máj. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Öreg.14 èves korom òta dolgozok,hogy amit a családom felhalmozott adòsságot ,csökkentsem.apám vak.mind2 barátnőm aki eddig volt megcsalt.a melòhelyemen nagyon toppon kell lenni agyilag.58.000nm2 iroda park üzemeltetèse szopás tud lenni. Nekem is szar. Tudod mit tettem? Vettem egy boston terriert mindig lelket önt belèm. Továbbá van 2 heregolyòm ami miatt fèrfinak titulálhatom magam,ìgy állom a sarat. Tedd te is ezt.
2014. máj. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjátok,hogy a kérdező min ment keresztül,és hogy nő-e vagy férfi-e..vagy lehet,hogy esetleg még nagyon fiatal.

Szóval szerintem kedves kérdező gondold csak át,hogy mik a problémáid,és próbálj kicsit kikapcsolódni,próbálj körülnézni a világban,kinyitni a szemed.Sosem szoktam ajánlani a figyelemelterelést,de neked most nagyon ajánlom!

Bármi,ami lefoglalja a gondolataid,azt csináld!:)

És így menni fog!

Sok sikert az életben!

2014. máj. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nő vagyok :-)
2014. máj. 10. 01:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Az élet küzdelmek sora amely során rengetegszer elbuksz és nem tudod h eléred-e cél vagy sem vagy h van-e egyáltálán de fel kell állnod és tovább küzdeni külömben esélyed sincs.....
2014. máj. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hektorr7 ***** válasza:

Kérdező már ezerszer leírtam, de megint leírom a sztorimat!


Engem apám folyamatosan vert kiskoromban, volt hogy cigicsikket nyomott el rajtam. Anyám szeretett egyedül én is őt imádom mind a mai napig! Na szóval minden hol vertek, önspusztító voltam. Tizenkét évesen láncdohányos voltam, tizenöt évesen kipróbáltam már a füvet, speed stb..! Hát nem segített. Olyan idegállapotba tettek a gyerekkori emlékek, a sok verés, megalázás hogy öngyilkosságot követtem el. Bevettem sok gyógyszert (nem írom le milyet nem adok tippet) arra eszméltem kórházban vagyok. Infúzió lógott ki belőlem, azt mondta a doktornő hogy rohammentővel vittek kórházba, kimosták a gyomromat, félkómában voltam ott helyben dopamint is kaptam a mentőben nehogy leálljon a szívem.

Szóval kórházban aláírattak velem egy papírt hogy soha többé nem leszek öngyilkos. És 1 hétig keményen gyógykzezeltek.


Viszont 2 éve pszichiáter kezel gyógyszerekkel (antidepresszáns, szorongásoldó) és pszichoterápiára is járok. Ja meg vallásos lettem. Befogadtam Jehovát a szívembe. Pont akkor küldte isten az ideghirdetőket amikor a legrosszabb idegállapotban voltam. Azóta tanulmányozom a bibliát és eljárok királysági gyűlésekre!


Pszichiáterem is nagyon örül hogy vallásos lettem, szinte teljesen más emberré tett!

2014. máj. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Beszélgethetünk ha van kedved. Abból baj nem lehet. 27F
2014. máj. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nyugodtan írhatsz! :)
2014. jún. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!