Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az alábbi "anorex" kérdésem...

Az alábbi "anorex" kérdésem alapján van valami bajom? Vagy mi történik velem?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__kaloriaszamlalas__..


A második oldalon lévő válaszaim alapján, vagyis..


2014. máj. 12. 12:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Plusz gyötör a lelkiismeretem, ha költöm anyum pénzét..
2014. máj. 12. 12:57
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, beteg vagy, keress fel pszichológust!
2014. máj. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Depresszió vagy mi lehet? Nem vagyok képes egy őszinte nevetésre már nem is tudom mióta, de NAGYON RITKÁN előfordul, hogy 3-4 napig annyira fel vagyok dobva mint az őrült, folyton mosolygok és tele vagyok energiával, kacagok meg minden.. nem tudom, nagyon rossz ez az élet így. :(
2014. máj. 12. 13:07
 4/12 anonim ***** válasza:

ANOREXIÁS vagy, mit nem értesz ezen? Persze, tudom, mit, hisz én is így voltam... magadtól nem fogsz hízni és amíg nem látod be, hogy baj van, semmi sem használ... a tesódnak igaza van, enned kéne, nem 800 kcalt, hanem 2000-t minimum.


Depressziós meg azért vagy, mert nem eszel, nincs energiád, életerőd... sajnállak, remélem, sikerül valahogy meggyógyulnod - vagy meghalsz.

2014. máj. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok anorexiás és nem ez a bajom nekem, évek óta boldogtalan vagyok. Ez az evési dolog nem olyan régi, mint hogy vagdostam az ereimet és ütöttem magam teljes erőmből.. Nem az "anorexiával" kapcsolatban szeretnék válaszokat, mert nem vagyok az és tényleg nem ez a legnagyobb gondom.

Sokkal inkább, hogy nem látom magamat 5 év múlva sehol ezen a földön stb stb..

2014. máj. 12. 13:20
 6/12 hektorr7 ***** válasza:
78%
hát mi honnan tudjuk mi bajod van ha még te sem tudod?? Keress fel pszichológust majd ő megmondja
2014. máj. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Esküszöm.. ebben a rovatban sokan értenek ahhoz, hogy XY tünetek alapján ilyen vagy olyan fóbiája, betegsége van valakinek..ezért a kérdés, de köszönöm a kedves választ.
2014. máj. 12. 13:41
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó, akkor "nem vagy" - a fszt nem! - anorexiás, mondogasd csak, és halj meg a nemevésben! Istenem...
2014. máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Istenem.. ez csak egy másodlagos probléma, nem értitek?
2014. máj. 12. 13:55
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, másodlagos probléma. DE ETTŐL MÉG PROBLÉMA!

Depressziós vagy, szorongó, esetleg némi mániás depressziós beütéssel, bár ezt nem hiszem, hogy komoly lenne (csak a pörgős időszak miatt írom), és anorexiás.

Nyilvánvalóan összefüggenek. És?

Pszichológus segítségére van szükséged, még akkor is lenne, ha ezek közül csak az egyik lenne. Lépj a gyógyulás útjára, keress szakembert, nem ciki!!!!

2014. máj. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!