Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha szorongok...

Mit tegyek ha szorongok folyamatosan?

Figyelt kérdés

Már nagyon idegesít a dolog de egyszerűen nem tudok mit tenni, nem tudok ilyen helyzetben parancsolni magamnak. Ahogy emlékszem már egészen kiskorom óta ez van, talán amikor kiscsoportos voltam már akkor is. Ha emberek közé kell mennem akkor már minden bajom van mert bebeszélem magamnak, hogy engem néznek, ha nevetnek akkor biztos rajtam és attól félek, hogy mit gondolnak rólam. Megmozdulni se nagyon merek. Iskolában ugyanez, csak rosszabb mert azokkal az emberekkel minden nap találkozok. Még az a szerencse, hogy a legjobb barátnőmmel egy osztályba járunk, de ha ő nincs ott akkor meg se merek mozdulni meg még enni se merekmert attól félek, hogy mit gondolnak vagy hogy beszólnak. Ez hülyeség pedig, mert pont én voltam az akit kiskoromban soha nem csúfoltak. Néha kaptam 1-2 durva szót de amúgy semmi. Egyedül el se merek menni mondjuk a boltba és ez nagyon zavar. Ha vendégek jönnek akkor is inkább bent vagyok csendben a szobámban, hogy ne kelljen kimenni hozzájuk. És nem tudom mi lehet az oka! Teljesen normális a családom is. Mit tegyek?

17/L


2014. máj. 17. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:
El kellene menned pszichiáterhez. Én is ilyen voltam.
2014. máj. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia. ha akarsz beszélni írj privit. nekem picit durvább, de jó lenne ha kibeszélnéd magadból
2014. máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!