Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg lennék? Normális...

Pánikbeteg lennék? Normális válaszokat légyszi

Figyelt kérdés
Fél éve regisztráltam egy fizetős oldalra. Személyes adatokat, bankkártya számot nem kellett megadnom ezért azt hittem ingyenes oldal. Csak az emailt tudják. nem magyar oldal. Az oldalon inaktiv a profilom és nem is tidok rajta megnézni semmit de nem is akarok. nem akarok az oldal használatáért fizetni. Ugye a regisztráció miatt nem kell fizetnem. Hogy ha tudnák a személyes adataimat akkor se kellene fizetnem ha nem akarok. ip alapján nem találhatnak meg? Nem igazán vagyok képben az inrernet világában.
2014. máj. 25. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha lennél az én életemben, akkor meg tudnád mi a pánikbetegség meg a pánik roham...
2014. máj. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ennek mi köze a pánikbetegséghez?
2014. máj. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem,te most esetleg fosol mert baromságot csinálltál!A pánik betegség kegyetlen,de inkább addig örülj mig nem tapasztalod meg!Mailban kérd a regisztrációd végleges törlését!Arrol amelyikről regisztráltál!
2014. máj. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
52%
ezt én sem értem hogy jön ez a pánikbetegséghez...szerintem inkább fogyatékos vagy nem pánikbeteg
2014. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem törölnek az oldalról. De akkor nem kell fizetnem ezért soha?
2014. máj. 25. 11:40
 6/6 anonim válasza:

Hogyhogy nem törölnek???

Nem kell fizetned,max a netes számlád lehet nagyobb talán ha valami smekeria van a dolog mögött.Ekkora szívást!

2014. máj. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!