Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan találjam meg önmagam?

Hogyan találjam meg önmagam?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, és egyre inkább úgy érzem, azt sem tudom ki vagyok, mit kezdjek az életemmel. Kilátástalanságot érzek. Másoknak könnyedén adok tanácsokat, mikor mit tegyenek, de a saját életemmel nem tudom, mit kezdjek, hogy jó is legyen. Úgy érzem, ott kezdődik a problémám, hogy nem ismerem magam.Hogyan változtathatnék ezen??
2011. júl. 19. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanez nekem csal én férfi vagyok... én is inkább másokon tudok segíteni, mint magamon, és nem tudom miért... elég ördögi kör:S
2011. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 homo ludensz ***** válasza:
Nézd meg hogy mihez értesz,mit csinálnál szívesen és ha teheted abból élj meg,ott érj el sikereket. Hobbiból adhatsz tanácsokat csak ne akarj görcsösen az okoska szerepében tetszelegni. Próbáld csak végighallgatni a hozzád fordulókat,azzal is sokat segítesz.
2011. júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mások istápolásában nincs gondom, nem görcsölök rajta, de talán ez is probléma, h a sajátomon viszont igen. Már dolgozom, az a szakmám, ami a hobbim, de ehhez is kellene alaptőke, hogy ne más keze alatt csinálhassam ezt. Pont ezért nem tudom, mit kellene csinálnom, hogy előre lépjek, ha már ebből nem tudok értelmesen megélni, pedig ez az életem.
2011. júl. 20. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!